Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Agikons (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(23)
Lloji
  • Pa përcaktuar(23)

Agikons

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 23 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktike pune - reparti artistik i pikturës, galerisë dhe skulpturës - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Program praktike agikons sh.p.k një kompani lider në treg e cila ushtron aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit prej më shumë se 20 viteve ka një angazhim të fortë për përsosmërinë dhe cilësinë më të lartë të ndërtimit dhe shërbimeve. ne gjithmonë kërkojmë rritje dhe përmirësim në të gjitha projektet që ndërmarrim. ne përpiqemi ta bëjmë ...

Tirane, ofrohet vend pune menaxher shitje - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k kompania lider në fushën e ndërtimit dhe zhvillimit të pasurive të paluajtshme, themeluar në vitin 1996 dallohet për cilësinë dhe standartin e lartë të punimeve. agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: “kodra e diellit 1&2” në tiranë , “marea resort” në kavajë, “tarraca e ullinjve” në dhër...

Tirane, ofrohet vend pune financier/e

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Tirane, ofrohet vend pune koordinator ligjor

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ‘’marea resort’’ (kavajë), “tarraca e u...

Tirane, ofrohet vend pune saldator

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi met engeneering është pjesë e grupit të shoqërisë agikons. kompania në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon të punësojë individë të kualifikuar në repartin e saldimit në pozicionin "saldator". kualifikimet; duhet të kenë eksperiencë në prodhimin dhe montimin e konstruksioneve metalike. të njohin mirë proçesin e punë...

Tirane, ofrohet vend pune marangoz

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi met – engineering është pjesë e pjesë e grupit të shoqërisë agikons. kompania është në kërkim të punonjësve të kualifikuar për t’iu bashkuar ekipit tonë në repartin e drurit në pozicionin "marangoz": detyrat kandidatët duhet të kenë njohuri në përdorimin e makinerive që përdoren në reparte si: sharrë disk, plan, grosetë, sharrë...

Tirane, ofrohet vend pune punëtor

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k kompania lider në fushën e ndërtimit dhe zhvillimit të pasurive të paluajtshme, themeluar në vitin 1996 dallohet për cilësinë dhe standartin e lartë të punimeve.agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: “kodra e diellit 1&2” në tiranë , “marea resort” në kavajë, “tarraca e ullinjve” në dhërm...

Tirane, ofrohet vend pune punonjës/e pastrimi

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Punëtor ndërtimi

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k kompania lider në fushën e ndërtimit dhe zhvillimit të pasurive të paluajtshme, themeluar në vitin 1996 dallohet për cilësinë dhe standartin e lartë të punimeve.agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: “kodra e diellit 1&2” në tiranë , “marea resort” në kavajë, “tarraca e ullinjve” në dhërmi, “plazhi ...

Tirane, ofroj vend pune vend praktike intership marketing

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ullijve'' (...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agikons

Agikons dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane