Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij) Fshijini të gjitha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10721 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marangoz

Ad

Fine style

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania shqipetare e mobilimit qe ka 20 vite ne treg kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. paga 800 euro + sigurime. ne varesi te shkalles se eksperiences mund te ofrohet dhe page me e larte.

Beautiful mimoza (Punë në distancë)

Ad

Parukieri Mimoza

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj te punesoj nje vajze per estetike me kohe te plote .pagesa do jete me mirekuptim sipas eksperience se saj edhe aftesise ne pune.te jet e afte me trajtime parafine duar dhe kembe. te jete e komunikueshme me klienti...

Shofer-furnitor - e re

Frigo Riviera ShPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “frigo riviera” shpk me zgjerimin e aktivitetit tregtar te saj, kërkon kandidatë për pozicionin e hapur të punës përshkruar më poshtë: shofer-furnitor 1. siguron informacion mbi produktet e kompanise. 2. realizon transportin e mallrave në destinacionet e duhura. 3. mban përgjegjësi për mallin që mban në automjet dhe transporton....

U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale - e re

Durrës, Shqipëri
U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale "grafik design" aplikantet duhet: te kete kryer studimet e larta ne degen grafik design te kete experience pune mbi 5 vite si dizajner (pervoja e punes ne mesimdhenie perben perparesi) te kete njohuri shume te mira te programeve: adobe illustrator, adobe ind...

Assistant llogaritari ne nje kompani llogaritari dhe finance qe punon remote nga tirana - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme nje assistant qe do punoje per kompaninew tone . ne jemi nje kompani e diversifikuar me 15 vjete ne biznes qe ben sherbime llogaritari . gjithashtu ne bejme investime te ndryshme . kandidatet duhet te kete mbaruar universitetin per llogaritar , biznes, ekonomi ose finance me nota te mira. pervec gjuhes shqipe kandidati duhet te d...

Restorant tomahawk kerkon te punesoje staf kuzhine, kamarier/e, kasiere, sanitare, pjatalarese - e re

Tiranë, Shqipëri
Restorant tomahawk kerkon te punesoje: - staf kuzhine -kamarier/e -kasiere -sanitare -pjatalarese ✅ kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshme 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kamarier/e 30.000 leke te re...

Drejtor/e i/e zyrës ligjore - e re

KEDS Energy

-
Prishtinë, Kosovë
Rreth pozitës: drejtori i zyrës ligjore ka objektiv primar dhe siguron që kompania është duke vepruar brenda ligjit në çdo kohë me të gjitha procedurat që zhvillohen brenda dhe jashtë saj. detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: siguron analiza dhe këshilla për menaxhmentin e kompanisë mbi çështjet ligjore, duke përfshirë por pa qenë i kufizu...

Infermier/e i/ e përgjithshme (3) - e re

Rn00007810 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 26/10/2021 afati për aplikim: 26/11/2021 - 10/12/2021 në bazë të nenit 67 dhe 68 të ligjit për zyrtarët publik nr. 06/l-l 14. nenit 7 dhe 8 të ligjit të punës nr. 03/l-212. nenit 62 paragrafi 6 të ligjit nr. 04/l-125 për shëndetësi. statutit të shërbimit spitalor dhe klinik universit...

Doktor/e i/e mjekësisë (10) - e re

Komuna e Prizrenit

-
Prizren, Kosovë
Në bazë të nenit 67 dhe 68, të ligjit për zyrtarët publikë nr. 06/l-114 dhe kërkesës së drejtorisë së shëndetësisë të dt: 15.10.2021, komuna e prizrenit, shpall: konkurs për plotësimin e vendit të punës drejtoria për shëndetësi-qkmf titulli i pozitës së punës: doktor i mjekësisë njësia: qkmf, qmf dhe amf lloji i vendit të punës: me afat t...

Infermier/e, kuzhinier/e - e re

Riveria

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i programit: riveria eshte nje nga ofruesit me te medhenje te arsimit dhe trajnimeve profesionale ne finlande. www.riveria.fi +383/49354643 programi po kerkon: infermier per kujdes ndaj personave te moshuar dhe kuzhinier - gjeni me poshte te cekura specifikat: vendi i punes: finlande pozita: kujdes ndaj personave te moshuar (in...

Specjalist/e i/e gjinekologjisë - e re

Komuna Dragash

-
Dragash, Kosovë
Në bazë të nenit 67 dhe 68 të ligjit për zyrtarët publik nr. 06/l-114, komuna e dragash-it shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës titulli i vendit të punës : specjalist i/e gjinekologjisë specjalist i/e gjinekologjisë në qkmf “dr. adem berisha ”- dragash institucioni: komuna e dragash departamenti/ drejtoria: drejtoria për shën...

Tirane, elbasan ofroj vend pune part time mbasdite agjent shitjesh ne terren - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania aura kerkon te agjent / agjente shitje ne terren me dhe pa eksperince pune. kerkohen persona te cilet te jen bashkpunues ne grup dhe motivues. mosha 19-30 vjec ! puna ideale edhe per ciftet ! trajnimet jane te mbuluara nga kompania. me page baze 450euro plus perqindje dhe vetem me perqindje ! * te interesuarit duhet te : disponoj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane