Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 6069 rezultate (Këshilla për kërkim)

Magazinier - e re

Ad

Hitweb Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkoni një punë të sigurtë: jeni në vëndin e duhur. ne po kërkojmë të punësojmë 🔶 magazinier duhet të: 🔸 njohë gjuhën italiane. 🔸 ketë njohuribazike kompjuterike. ofrojmë: 🔹 kushte të mira pune 🔹 ambient rinor 🔹 p...

Kerkohen agjente telefonik me ose pa eksperienc per gjuhet: anglisht, italisht, shpanjisht

Ad

Techno

-
Tiranë, Shqipëri
Nqs jeni ambicioz dhe deshironi te keni te ardhura te larta cdo muaj atehere ky vend pune eshte per ju! nuk nevojitet diplome e shkolles se lart mjafton nje gjuhe e huaj. eksperienca e punes perben avantazh. pagesat varj...

Mesues/e gjermanisht - e re

Keni pasion për gjuhën gjermane? dëshironi të bëheni pjesë e një skuadre profesionistësh? jeni të hapur për zhvillimin e vetes dhe për mundësi për kualifikime ? nëse po, mos hezito të aplikosh tani, duke nisur cv tuaj në adresën tonë të email-it : aplikime@pendlpiswanger.al

Punëtor magazine - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Itd shpk, kërkon të punësojë: punëtor magazine detyrat: eshte pergjegjes direkt per ngarkim – shkarkimin e mallit qe vjen per llogari te itd shpk eshte pergjegjes per sistemimin e magazinave te itd sa here qe kerkohet. miremban mjetet e punes dhe kujdeset qe ne fund te dites se punes ato jane magazinuar ne vendin e duhur. të jenë të dispo...

Ndihmëse kuzhine - e re

A G S

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “ags” me objekt aktiviteti “sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj. realizimi dhe drejtimi i sherbimit te ushqimit ne qendra spitalore ,reparte ushtarake dhe ne pergjithesi i sherbimeve publike. ofron vende pune ne pozicionin e shërbyese në mensë – shpërndarje ushqimi (f) : · puna eshte me turne (2...

Kron construction shpall vend pune per pergjesgjes/e finance - e re

Tiranë, Shqipëri
Përgjegjës/e finance si përgjegjës/e finance ju jeni përgjegjës për mbikëqyrjen, monitorimin dhe vlerësimin e të gjitha aktiviteteve të përditshme të kontabilitetit. përgjegjës/e për statusin financiar duke zhvilluar dhe zbatuar sisteme për mbledhjen, analizimin, verifikimin dhe raportimin e informacionit financiar. detyrat: o mbikëqyrja ...

Ofrohet vend pune në tiranë : magaziniere - e re

A G S

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria ags shpk e cila operon ne fushen e sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet,menca etj. kerkon te punesoje magaziniere e cila: · te kete perfunduar arsimin e mesem profesional · te kete eksperience pune jo me pak se 2 vite ne kete fushe · ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. dergoni cv tuaj ne...

Delmon group kerkon te punesoje elektricist - e re

Elbasan, Shqipëri
Delmon group albania eshte nje kompani franceze e specializuar ne prodhimin e produkteve te gomes ne sektorin automotive. dega e saj ne shqiperi eshte themeluar ne 2018 dhe aktualisht ka 100+ punonjes, ne elbasan. ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj delmon group albania kerkon elektricist per mirembajtjen dhe riparimin e makineri...

Durres kerkohet menaxhere supermarketi - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje menaxhere supermarketi ne durres te kete mbaruar arsimin e larte te kete minimumi 1 vit eksperienca te ngjashme mosha e preferuar 28-40 vjece e hene – e shtune 08:00-16:30 paga: 55.000l neto dergo cv ne rekrutim@progress.al ose telefono ne 0676317943 per te lene nj...

Durres kerkohen operator/e te gjuhes italiane - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te operator/e te gjuhes italiane fushate e thjeshte, motivuese, produktive dhe me bonuse shume te kenaqshme. part time & full time (e zgjidhni ju) 4,6,8 ore ne dite turni i paradites 09:00-13:00 turni pasdites 14:00-18:00 e hene – e premte te shtunen vetem orari 09:00-13:...

Restorant peshku fishop kerkon te zgjeroje stafin - e re

Tiranë, Shqipëri
Restorant peshku fishop kerkon punonjes me eksperience pune ne pozicionet: -kamarier -ekonomist -punonjese pastrimi -shites peshku -pjatalarese ✅kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pages...

Kron construction kerkon pergjegjes/e finance - e re

Tiranë, Shqipëri
Përgjegjës/e finance si përgjegjës/e finance ju jeni përgjegjës për mbikëqyrjen, monitorimin dhe vlerësimin e të gjitha aktiviteteve të përditshme të kontabilitetit. përgjegjës/e për statusin financiar duke zhvilluar dhe zbatuar sisteme për mbledhjen, analizimin, verifikimin dhe raportimin e informacionit financiar. detyrat: - mbikëqyrja ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shqiperi

Njoftime pune shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane