Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Shtetet:Maqedoni (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Maqedoni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Perkdhelse, mesuese - e re

ylberi

-
gostivat, Maqedoni
Behet fjale per pozicion mesuesje dhe perkdhelsje per ne kopsht femijesh me eksperienc minimale 2 vjecare ,te jen te informuara per sjellje dhe edukim me femijet ne menyr pozitive

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune maqedoni

Njoftime pune maqedoni dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane