Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1236 rezultate (Këshilla për kërkim)

Baby sitter (Punë në distancë) - e re

Ad

Ola

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj dado per djalin tim 3 vjeqar te jet e aft dhe aktive ta mbaj si eshte me mir duke ja plotsuar deshirat e tij te femijes puna esht shum e let per m me shum me kontaktoni ne numrin tim personal ti japi ushqim ne ...

Estetikë/kozmetikë - e re

EsteMed Beauty Center

-
Prishtinë, Kosovë
Estemed beauty center kërkojme 2 punetore (femer): te punoj ne dyqanin tone kozmetik i cili gjendet ne - albi mall prishtinë. kushtet e punesimit: te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal te kete pervoje pune te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje te interesuarat te dergojne cv-ne duke i bashkangji...

Puno prej shtepis - online - e re

Fitcoach24

-
Prishtinë, Kosovë
Jemi në kërkim të personave seriozë që janë të gatshëm me ndërtu biznesin e tyre personal përmes mundësisë që ofron kompania jonë. puno ku do që je në kosovë dhe jashtë vendit, përkatësisht në 95 shtete të botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata, pushime jashtë vendit, trajnime speciale etj,). përparësi kanë apl...

Grand – dcp sh.p.k në prishtinë shpall konkurs për dymbëdhjetë vende të lira të punës. - e re

Grand – dcp SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Grand – dcp sh.p.k në prishtinë shpall konkurs për dymbëdhjetë vende të lira të punës. 1. pesë projektues të rrugëve; 2. dy inxhinier të elektros; 3. një inxhinier të ndërtimitarisë (drejtimi konstruktiv); 4. një inxhinier të makinerisë; 5. dy inxhinier të profileve të ndryshme dhe 6. një arkitekt. 1. për pesë (5) vendet te lira të punës ...

Teknik kabllor - e re

Interadria L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: teknik kabllor detyrat dhe përgjegjësite: htrirjen dhe tërheqjen e kabllove (optike, koaksiale, bakrit, utp/stp/sftp etj.) në shtylla të ndryshme, në ndërtesa të banimit, dhe/apo në ndërtesa afaristeshtrirjen dhe tërheqjen e kabllove në infrastrukturë nëntokësore me kompresorë me presion (fiber blowing) dhe me dorështrirjen dhe të...

Dizajner grafik - e re

Horizon Plus

-
Prishtinë, Kosovë
Horizon plus është kompani e marketingut dhe zhvillimit të softuerëve që ofron zgjidhje inovative për bizneset dhe individët. kompania jonë është në kërkim të personave kreativ dhe të motivuar për të zhvilluar karrierën, që ti bashkohen ekipit. horizon plus ofron mundësi punësimi në një ambient modern dhe shoqëror, dhe mundësi të mëdha të...

Punetorë në market - e re

DAILY STORE LLC

-
Kosovë
Daily store llcështë market ushqimorë me lokacion ne fushë kosovë. aktualisht per të plotesuar nevojat tona shpallim:vend të lirë pune:pozita: punetorë në marketlokacioni: fushë kosovë / rr.hyzri talla ( rruga e uglarit ).përgjegjësitë dhe detyrat:zbaton aktivitetet e përgjithshme të shitjes së produkteve në dyqan.është përgjegjës/e për...

Shitës ambulantiv - e re

ORBICO Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Orbico është distributor kryesor në evropën juglindore, kompani rajonale me biznes në 20 vende.ne kemi më shumë se 8000 të punësuar dhe menaxhojmë më shumë se 200 marka globale dhe lokale.për të mbështetur rritjen e biznesit tonë në kosovë ne po kërkojmë kandidatë të besueshëm, entuziastë dhe të orientuar në rezultate për pozitën e:shitës...

Operator i makinave prodhuese (4) - e re

Euro Kosova shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Www.euro-kosova.com | facebook: flutra eurokosova sh.p.k., është kompani kosovare lider në fushën e prodhimit të letrës higjenike me teknologjin më të përparuar dhe inovative në ballkan për prodhimin e letrës higjenike.detyrat dhe përgjegjësitë:•bëjn instalimin, kontrollimin dhe monitorimin e të gjitha makinave që nga montimi deri te proc...

Consultant for it school curriculum development - e re

OJQ PEN

-
Prishtinë, Kosovë

Teknik kabllor - e re

Interadria L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: teknik kabllor detyrat dhe përgjegjësite: htrirjen dhe tërheqjen e kabllove (optike, koaksiale, bakrit, utp/stp/sftp etj.) në shtylla të ndryshme, në ndërtesa të banimit, dhe/apo në ndërtesa afaristeshtrirjen dhe tërheqjen e kabllove në infrastrukturë nëntokësore me kompresorë me presion (fiber blowing) dhe me dorështrirjen dhe të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kosove

Njoftime pune kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane