Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

partner biznesi health&beauty (Punë në distancë)

Ad

Health & Beauty

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 30 partner biznesi per produke bukuri/shëndet dhe mjekësi alternative. qindra klientë të kënaqur që kanë zgjidhur problemin e tyre si: flokë: rënie të flokëve, thinjat e parakohshme, flokë me yndyrë/zbokth, fl...

Mandati per call center luce e gas 100% teleselling

Ad

Mario Donati

-
Tiranë, Shqipëri
Hai un call center oppure stai per aprire un call center ??? stai cercando un mandato per il tuo call center ??? il tuo obiettivo e di creare una collaborazione seria per lungo tempo ??? allora abbiamo quello che stai ce...

Konkurs pune - domino's pizza - e re

Domino's Pizza Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
A deshironi te beheni pjese e ekipes sone ? cv-te tuaja dergoni ne kete email : [email protected] ose ne numrin : 048 41 41 41

Mesim i gjuhes gjermane online - e re

Deutsch von Zuhause

-
Prizren, Kosovë
*** mesim online i gjuhes gjermane *** jeni te ngarkuar me pune dhe nuk mund te gjeni kohe per te mesuar gjermanisht? ndoshta jeni nje person me obligime, apo edhe me femije dhe nuk gjeni dot hapesire apo kohe per te vizituar ndonje kurs ? ne jemi ketu per ju! mesim online nga rehatia e shtepise suaj! me mundesi te pershtatjes se orareve ...

Operator telefonik per sherbim outbound. rroga shume te kenaqshme ! - e re

Compact

-
Elbasan, Shqipëri
Kerkohen 20 operatore per sherbim outbound call center. nese jeni njohes i mire i gjuhes: angleze ; gjermane ; italian ; franceze ose greke , jeni personi qe po kerkojme. zyra jone e re ne elbasan ju ofron nje mundesi shume te mire per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht. pas suksesit ne qytetin e tiranes prej 7 vitesh , po zgjeroh...

Valona cal center

ALB ADV

-
Vlorë, Shqipëri
Reclutiamo operatori telefonici, formazione retribuita paga oraria 2,60 € contratti a partire da 5 € fino a 20 € il pezzo contest giornalieri e settimanali contratto regolare disponibilita' full time/ part time variabile possibilita' di crescita inviaci il tuo cv alla nostra mail o scrivici su whatsapp al +393454670012 operatore outbou...

Operatore

ORNELA SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania ornela shpk eshte nje kompani lider ne fushen e teleselling prej me shume se 7 vitesh ne tregun shqiptar. po zgjerohet ne fushaten e re ne digital marketing dhe kerkon konsulente marketing me kohe te plote. ofrohet trajnim i paguar nga kompania dhe paga nga me konkurueset ne treg. detyrat -te dije te komunikoje me klie...

Mesim plotesues per klasat 1-5

Kurse

-
Kosovë
Ofrojme mbeshtetje per nxenes te klasave 1- 5 mesim plotesues; asistim ne detyra te shtepise pergatitje per teste etj.

Kerkohet avokat/e

Malaj Law Firm

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si avokat. te gjithe te interesuarit te dergojne cv e tyre ne email: malajlawfirm@gmail.com

Kamariere "f",rroga 450€

Bruksel

-
Prishtinë, Kosovë
Bruksel caffe ,kerkon kamariere f ,preferohet pervoja e punes , rroga 450€ , orari 8 ore pune , gjindemi ne fushe kosove , tek rrethi perball teb bankes , kontakt +38345632444

Servizio clienti (serali e weekend)

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi teleperformance albania leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 83 paesi del mondo, per un nostro importante cliente cerca candidati motivati servizio clienti (serali e weekend): kualifikimet skill necessari: · ottima conoscenza della lingua italiana. · ottima comunicazione e soft skills · attitudine al servizio...

Ofroj pune per inxhinier mjedisi, elektrik dhe hodroteknik

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionet : inxhinier mjedisi, inxhinier elektrik dhe inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma master e fakultetit te inxhinierise. -mos te jete i dy punesuar -te kete eksperience pune min 5 vite personat e interes...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane