Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marketing sales agent

Ad

Media Marketing Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi duke kerkuar partnere te rinj a jeni te mire ne shitje? a doni ta organizoni vete kohen dhe vendin tuaj te punes? ne jemi duke kerkuar 5 marketing sales agents per zonen e tiranes dhe durresit. cfare mund te p...

Konsulence per punesim - e re

WH Team

-
Prishtinë, Kosovë
A keni hasur ne veshtiresi per te gjetur nje vend te lire pune ose ndoshta thjeshte dicka nuk ka shkuar ne rregull gjate procesit? - a keni hasur ne veshtiresi per te shkruar nje cv profesionale? - leter te motivimit? - referenca te punes? - paraqitje te duhur per interviste? ndoshta thjeshte keni pasur nevoj per persona me shume eksperie...

Puno prej shtepis - online - e re

Fitcoach24

-
Prishtinë, Kosovë
Jemi në kërkim të personave seriozë që janë të gatshëm me ndërtu biznesin e tyre personal përmes mundësisë që ofron kompania jonë. puno ku do që je në kosovë dhe jashtë vendit, përkatësisht në 95 shtete të botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata, pushime jashtë vendit, trajnime speciale etj,). përparësi kanë apl...

Mësimdhënës të gjuhëve - e re

Konkurs pune për mësimdhënës të gjuhës gjermane, angleze, frënge, shqipe dhe për mësim plotsues.

Kërkohen 5 njerz për punë/online mundësia e punës na shtëpia

Hlb Nutrition

-
Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informacione kontaktoni në email: [email protected] ose ne numer telefoni whatsapp ose viber(+383 44603531)

Administratore(f)

Luli Trans-Shpet

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj ndimese asistente ne administrat aplikantja duhet te flas gjuhen angleye dhe turke per me shum informacione na kontaktoni ne nr 049161164

Mësimdhënës/e të gjuhës gjermane

British Academy of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
British academy of kosova e cila ofron kurse të ndryshme në gjuhë të huaja si dhe shërbime tjera, si; çerdhe, qëndrim ditor, kurs piano, kitare, balet, etj. shpall konkurs pune për mësimdhënës/e të gjuhës gjermane. kualifikimet: -të ketë përfunduar fakultetin e gjuhës gjermane/ të jetë në përfundim të studimeve; apo të ketë përvojë pune n...

Kërkoj pastruese për hotel united prishtinë

Hotel United Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkoj pastruese për hotel united prishtinë të interesuarit të lajmrohen në këtë numer te telefonit: 045 702 705

Puno online nga shtepia me network marketing

Team Connect

-
Ferizaj, Kosovë
Puno online nga shtepia me network marketing (nuk ka shitje të produkteve), ku ju mundësohet me kriju rrjetin tuaj të punës online pa shef-pavarësi financiare. •promovuesit e rrjetit : menagjojnë kohën e punës sipas dëshirës , fitime të kënaqshme në bazë të përformancës tuaj, ekip pozitiv,nuk ke kufizime të vendit apo gjuhës , trajnime dh...

Mundësi punesimi online!

Elite Team

-
Tiranë, Shqipëri
Elite team kerkon konsulente turistike. mundësi punesimi online. full /part time rrogë baze +bonuse. suport për më shumë informacione kontaktoni në whats app (0696962761)!

Arkitekt / student

International Architecture

-
Prishtinë, Kosovë
International architecture kerkon te punesoje arkitekt/e me kohe te plote, te kete perfunduar studimet e larta ne arkitekture ose te jete ne prag perfundimi. perben perparesi perdorimi i programit revit, archicad etj. te interesuarit te na dergojne cv ne adresen e-mail: [email protected]

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane