Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Berber (punetor/praktikant) - e re

Behar Qehaja Hair Studio

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj punetor ose praktikant per berber, lokali ndodhet ne laxhen mati 1 , per me shum info kontaktoni 044 433 259. instagram: @beharqehaja_hairdresser

Digital research intern - e re

Entermedia

-
Prishtinë, Kosovë
Digital research – intern full time or part time: monday to friday entermedia (entermedia.tv) is an advertising and communications agency founded in 2004, having created more than 500+ projects through 300+ clients. located in prishtina and berlin, entermedia provides branding, design, communications, video production and digital media se...

Hr intern - e re

British American Tobacco

-
Prishtinë, Kosovë
Ready to kick-start your career? apply now! [email protected]

Banakier dhe ndimes kuzhinjere - e re

GAGI RESTAURANT

-
Prishtinë, Kosovë
Gagi restaurant shpall konkurs për 1 (një) banakier, 1 (nje) ndimes kuzhinjere gagi restaurant kërkon persona të cilët janë shumë bashkëpunues dhe punojnë konfor interesit të përbashkët dhe në dobi të klientit për shërbime cilësore... të interesuarit mund të na kontaktojnë në: 044 160 665 dhe 049 522 511

Mundësi për punë praktike për studentët e fakultetit juridik - e re

Universiteti i Prishtinës

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra për zhvillim të karrierës, fakulteti juridik, universiteti i prishtinës “hasan prishtina” njoftim mundësitë për punë praktike, nëntor 2021 1. gjykata e apelit në prishtinë njoftohen të studentët e interesuar të fakultetit juridik-up, se gjykata e apelit në prishtinë, ofron mundësi për punë praktike (pa pagesë), për 10 studentë, koh...

Praktikant/e i/e zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore - e re

TEB Banka

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi praktike teb një ndër bankat më me renome në kosovë është pjesë e brend-it të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb tani po kërkon kandidatë të kualifikuar për pozitën: praktikant i zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore kualifikimet e kërkuara: të ketë shkollim në mis ose inxhinier...

Inclusive city planning and development intern (temporary)

Closing date : wednesday, 1 december 2021 posting title: inclusive city planning and development intern, i (temporary job opening) job code title: intern – programme management department/office : united nations human settlements programme duty station: pristina_isc posting period: 17 november 2021 – 01 december 2021 job opening number: 2...

Intership ne marketing dhe organizim eventi

Women In Power

-
Prishtinë, Kosovë
Women in power eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per intership ne marketing dhe organizim eventesh. women in power eshte nje nisme qe ka si qellim te promovoje femren ne biznes, art dhe karriere. ka vizionin te ndertoje femra ambicioze dhe vizionare qe sjellin ndryshim ne shoqeri. ambicia jone afatgjate eshte te ndertojme nje shoq...

Seo link building internship

Manaferra

-
Prishtinë, Kosovë
Start your career in digital marketing and get hands-on training & experience from a premier global seo agency . manaferra is looking for ambitious individuals to work with our experienced team of seos, content creators and link builders. link building, if you aren’t already familiar, is one of, if not the most, significant factors for an...

Konkurs per praktikant

Debt Collection Agency Sh.p.k.

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs per praktikant debt collection agency shpk, ështe kompani especializuar në ofrimin e sherbimeve në menaxhimin e kredive jo-përformuesepërbanka, institucione mikrofinanciare, institucione jo-bankare dhe institucione tjerafinanciare ne kosovë. si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj, dca kërkon kandidatë të motivuar të aplikoj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune praktike

Njoftime pune praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane