Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Kontrate (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Kontrate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Call for proposal - e re

UNDP

-
Kosovë
Call for proposal (cfp) the united nations development programme office in kosovo hereby invites professional ngos/cso’s and grass-root level organization to submit a proposal for: “implementation of activities aiming to promote social cohesion and cultural heritage through learning and awareness raising activities in kosovo” this cfp is ...

Call for proposal (cfp) - e re

UNDP

-
Kosovë
Call for proposal (cfp) the united nations development programme office in kosovo hereby invites professional ngos/cso’s and grass-root level organization to submit a proposal for: “implementation of skills development activities for women and youth through traditional arts and craft that contribute to improved employability, promotion an...

Vende të lira të punës (20) - e re

Komuna e Gjakovës

-
Gjakovë, Kosovë
Njësia për menaxhimin e burimeve njerëzore nr.01-111/01-5889 datë: 15.03.2021 gjakovë në bazë të nenit 67 dhe 68 tё ligjit për zyrtarët publikë nr.06/l-114, nenit 5 të ligjit nr.03/l-068 për arsimin në komunat e republikës së kosovës, nenit 20 të ligjit për arsimin parauniversitar, nenit 23 të ligji nr.04/l-138 për arsimin dhe aftësimin p...

Hostess (40), supervizor (10) - e re

AMC Corporation

-
Prishtinë, Kosovë
Amc corporation kerkon 40 hostess dhe 10 supervizor per aktivitete informuese. kontrata zgjate 2-4 muaj, me mundesi vazhdimi per 1 vit. aktivitetet do te mbahen ne markete dhe bar-e, orari 4-6 ore ne dite. pagesa mbi mesataren e tregut. per aplikim duhet te dergoni: emri, mbiemrin, pervojat e punes, moshen, numrin e telefonit dhe nje foto...

Mësimdhënës/e (4)

Komuna e Klinës

-
Klinë, Kosovë
Tags komuna komuna e klines klina kline shpallje publike mesimdhenes mesimdhenese mesimdhenes klasor gjeografi tik informatike

Mitarbeiter-/in servicedesk 50 – 100%

HIB Solutions

-
Pejë, Kosovë
Die hib solutions entwickelt mit passion massgeschneiderte it-lösungen für nationale & internationale unternehmen. von der beratung über die planung bis zur umsetzung unterstützen wir unsere kunden bei der einführung, neugestaltung und wartung ihrer gesamten it-infrastruktur. für unseren kunden, der in deutschland und der schweiz tätig is...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kontrate

Njoftime pune kontrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane