Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Konsulenc (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Konsulenc

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Local consultant to provide business viability course for non majority media outlets

OSCE Mission in Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Issued by osce mission in kosovo vacancy number vnkosc02336 vacancy type experts/consultants number of posts 1 duty station prishtine / pristina date of issue 31 march 2021 deadline for application 21 april 2021 – 23:59 central european time (cet/cest) background non-majority media in kosovo still struggle to be financially sustainable an...

Local consultant to provide media relations and public communication training for staff of kosovo serb predominantly inh...

OSCE Mission in Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Issued by osce mission in kosovo vacancy number vnkosc02335 vacancy type experts/consultants number of posts 1 duty station prishtine / pristina date of issue 31 march 2021 deadline for application 21 april 2021 – 23:59 central european time (cet/cest) background the field of media relations and public communication related to municipal a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune konsulenc

Njoftime pune konsulenc dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane