Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1496 rezultate (Këshilla për kërkim)

Beautiful mimoza (Punë në distancë)

Ad

Parukieri Mimoza

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj te punesoj nje vajze per estetike me kohe te plote .pagesa do jete me mirekuptim sipas eksperience se saj edhe aftesise ne pune.te jet e afte me trajtime parafine duar dhe kembe. te jete e komunikueshme me klienti...

Durres, kërkohet inxhinere (me ose pa eksperiencë)

Ad

LASER PROJECT

-
Durrës, Shqipëri
Laser project shpk, e cila ofron shërbimin teknik për projektimin, prodhimin dhe montimin e makinerive të ndryshme, realizojmë produkte për tregun vendas dhe të huaj. laser project shpk, ofron mundësi punësimi për inxhin...

Shofer-furnitor - e re

Frigo Riviera ShPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “frigo riviera” shpk me zgjerimin e aktivitetit tregtar te saj, kërkon kandidatë për pozicionin e hapur të punës përshkruar më poshtë: shofer-furnitor 1. siguron informacion mbi produktet e kompanise. 2. realizon transportin e mallrave në destinacionet e duhura. 3. mban përgjegjësi për mallin që mban në automjet dhe transporton....

Infermier/e, kuzhinier/e - e re

Riveria

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i programit: riveria eshte nje nga ofruesit me te medhenje te arsimit dhe trajnimeve profesionale ne finlande. www.riveria.fi +383/49354643 programi po kerkon: infermier per kujdes ndaj personave te moshuar dhe kuzhinier - gjeni me poshte te cekura specifikat: vendi i punes: finlande pozita: kujdes ndaj personave te moshuar (in...

Edukatore - e re

Ora Education

-
Prishtinë, Kosovë
Ora education është institucionparashkollor që ofron edukim dhe përkujdesje të fëmijëve 1 deri 6 vjeç në njëmjedis të sigurt, të respektueshëm dhe gjithëpërfshirës që ndërton një themelpër të mësuarit gjatë gjithë jetës. jemi në kërkim të edukatoreve të motivuaraqë inspirojnë një komunitet të gjallë dhe inovativ të të mësuarit tëpërkushtu...

Sekretare - e re

Industry Group Shpk

-
Lipjan, Kosovë
Kerkohet sekretare per nje call center ne lipjan. - me experience pune ne pozicione te ngjashme ne zyra, kompani private etj - te jete e shkathet dhe flexibel ne pune / te mund te punoje ne grup. me kohe te plote pune dhe kontrate te rregullt pune. orari nga e hena - premte 9-17:00 diten e shtune 9:14 :00 - te mbaje prezencen e pu...

Php laravel developer - e re

Digital ON

-
Durrës, Shqipëri
Are you an independent web developer with responsibility and you have knowledge of laravel ? then we are looking for you! who are we? we are building a small but established team, giving you a great opportunity to become a strong member of the team for years to come and be involved in the various exciting projects that we have lined up. o...

Sektoristë (meshkuj) - e re

Tregu Group

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs punësimi tregu group me rastin e hapjes së pikes së re tek rruga c në prishtinë shpallë konkurs për: sektoristë (meshkuj) detyrat dhe përgjegjësitë: përvojë pune të shitjes me pakicë. përgjegjësi për sektorin e caktuar. aftësi të mira komunimkimi. ambicie dhe motivim. apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mi...

Arkatare - e re

Tregu Group

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs punësimi tregu group me rastin e hapjes së pikes së re tek rruga c në prishtinë shpallë konkurs për: arkatare detyrat dhe përgjegjësitë: përvojë pune të shitjes me pakicë. përgjegjësi për sektorin e arkës. aftësi të mira komunimkimi. ambicie dhe motivim. apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune. si të...

Telefonist/e - operator - e re

WOOLTEX

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat: te telefonoj klientet e kompanise te krijoj kliente te rinje wooltex ofron: trajnim profesional atmosfere pozitive ne pune page atraktive kualifikimi dhe kriteret: njohuri në shkrim, lexim dhe komunikim në gjuhën shqipe. aftësi për të marrë përsipër përgjegjësitë që u jepen. aftësi për të kuptuar drejtë objektivat e kompanisë dhe...

Edukatore kopsheti cerdhe - e re

NOAH KOPSHET

-
Tiranë, Shqipëri
Konkurs edukatoreper kopshet cerdhe. dy edukatore -tëjenë të diplomuara ose prezent në fakultetin e edukimit – drejtimiparashkollor. -përveç kualifikimeve profesionale kandidatet duhet: - të kenë aftësi të mira komunikimi; perparsi kan ato qe kan provoj pune neore shtes per femije. - të kenë njohuri për programet parashkollor...

Perfaqesues shitjesh - e re

RE/MAX Vizion

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi nëse je energjik, i komunikueshëm, me ambicie për te pasur nje karrierë profesionale në fushën e shitjeve jeni personi i duhur për t'iu bashkuar ekipit lider ne këtë industri. kriteret e kerkuara: 1. të ketë mbaruar arsimin e lartë. 2- të ketë aftesi shumë të mira komunikuese dhe dëgjuese. 3- të jetë i aftë të punojë në grup dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e plote

Njoftime pune kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane