Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 57 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mesues/e gjermanishteje

Ad

Success Center

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune part time mesues/e i/e gjuhes gjermane mesuesi duhet te jete i pergjegjshem, i perpikte, te dije te punoje me mosha te ndryshme, duke filluar nga femijet, deri tek te rriturit. të interesuarit...

Mundesi punesimi part time per te rinjte qe disponojne patente + makine (Punë në distancë)

Ad

mee

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i punes menaxher/e ne terren page baze + % + nafte adresa: ish sheshi shqiponja na kontaktoni ne:068 31 37 070

Pastruese ne oficine - e re

AMEC

-
Durrës, Shqipëri
Pastrimi i 2 zyrave, pastrimi dhe higjenizimi i 2 tualeteve dhe 1 garderobe pastrimi i ambientit perpara zyrave orari 8-12

Ekspert/kompani për zhvillim trajnimi - e re

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Consulente telefonico - e re

Consulcesi Service sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi consulcesi è il più grande network in europa nell'erogazione di servizi ai propri clienti che operano nel mondo medico-sanitario. azienda leader in italia con un'esperienza di oltre 20 anni, e con oltre 600 collaboratori, ricerca per la sede di tirana: consulente telefonico - servizio clienti. offriamo inserimento in azienda co...

Callcenter kerkojme operatore part time ne gjuhen italiane - e re

callcenter

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme operator per fushaten luce-gas. turne fleksibel kjo eshte mundesia juaj me e mire puna juaj e endrrave ndodhet tek ne. oas call shpall vende vakante si operator, per fushaten luce-gas ofrohet: • trajnim u vazhdueshëm • pagesë deri në 400l/ora • mjedis i sigurt pune me mundësi për rritje profesionale.

Infinitioffice kerkojme te punesojme shitës/e ne showroom - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Assistent shitjeje - e re

ITX Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi inditex (zara, bershka, pull&bear, stradivarius, massimo dutti, zara home) është një grup lider i modës me më shumë se 7400 dyqane në 96 vende. në të gjitha markat tona ne punësojmë në pozicionin: asistent shitjeje: me kohe te plote (40 ore pune ne jave) me kohe te pjesshme detyrat bazë: punë në lidhje me klientët potencial, ku...

Fashion designer - e re

FENITY Fashion

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for a fashion designer to join our team and oversee the research and production of new clothing lines based on current trends in the market. responsibilities: conducting market research to identify new trends, fabrics and techniques, and seeking design inspiration. selecting fabrics and trims. creating production sketches f...

Ndihmes/e ekonomist - e re

Success Invest shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi puna realizohet ne kushte komode, dhe mund te biem dakord per ta realizuar me kohe te plote ose te pjeshme. detyrat perpilimi dhe regjistrimi i faturave te shitjes dhe shoqerimit. perpunimi dhe regjistrimi i faturave te blerjes ne perputhje me platformen e faturave. perpilimi dhe regjistrimi i transfertave bankare, mandat arket...

Instruktor teknik kompjuteri & it - e re

Instituti Profesional ATC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi instruktor në kursin profesional “teknik kompjuteri & it” në programin 1-vjeçar detyrat zhvillon programin mësimor në pjesen teorike dhe praktike (në laborator); zbaton programin e kursit me përpikmëri; ndjek ecurinë e kursantëve gjatë procesit mësimore deri në certifikim. kualifikimet kriteret: të ketë kryer studimet e larta n...

Pastruse - e re

privat

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojim pastruse per mirmabjt baneses rroga 450 e

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e pjesshme

Njoftime pune kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane