Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Internship / Praktike (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Internship / Praktike

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Internship– asistente në departementin e financës

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan sport shpk, ofron mundësi internship-i: asistente në departementin e financës edukimi dhe kualifikimet : të ketë mbaruar ose të jetë studente në vitin e fundit në fakultetin ekonomik në degët: administrim biznesi, financë ose informatikë ekonomike. të jetë njohëse e excel-it dhe programeve bazë kompjuterike. të ketë etikë, fleksibi...

Internship asistente e burimeve njerëzore

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan sport shpk, ofron mundësi internship-i: asistente e burimeve njerëzore edukimi dhe kualifikimet : të ketë mbaruar ose të jetë studente në vitin e fundit në fakultetin ekonomik/juridk në degët: administrim biznes, juridik ose fusha të ngjashme. të jetë njohëse e gjuhës angleze. të jetë njohëse e excel-it dhe programeve bazë kompjute...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune internship praktike

Njoftime pune internship praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane