Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Intern (Fshij) Fshijini të gjitha

Intern

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Digital research intern - e re

Entermedia

-
Prishtinë, Kosovë
Digital research - intern full time or part time: monday to friday entermedia (entermedia.tv) is an advertising and communications agency founded in 2004, having created more than 500+ projects through 300+ clients. located in prishtina and berlin, entermedia provides branding, design, communications, video production and digital media se...

Hr intern - e re

British American Tobacco

-
Prishtinë, Kosovë
Ready to kick-start your career? apply now! almako_recruitment@bat.com tags hr intern bat bring your difference hr british american tobacco intern praktike

Praktikant/e i/e zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore (alb / eng) - e re

TEB Banka

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi praktike teb një ndër bankat më me renome në kosovë është pjesë e brend-it të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb tani po kërkon kandidatë të kualifikuar për pozitën: praktikant i zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore kualifikimet e kërkuara: të ketë shkollim në mis ose inxhinier...

Punë praktike për studentët e fakultetit juridik - e re

Universiteti i Prishtinës

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra për zhvillim të karrierës, fakulteti juridik, universiteti i prishtinës “hasan prishtina” njoftim mundësitë për punë praktike, nëntor 2021 1. gjykata e apelit në prishtinë njoftohen të studentët e interesuar të fakultetit juridik-up, se gjykata e apelit në prishtinë, ofron mundësi për punë praktike (pa pagesë), për 10 studentë, koh...

Junior devops (4) (programi i karrierës)

Evonem

-
Prishtinë, Kosovë
Career development programme devops & cloud engineer about the programme are you already working in the i.t. industry or want to kick-start your career in devops? then this programme is for you! evonem is a great place to work where each employee thrives in a productive ambient while working with various experts towards the common goal. b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune intern

Njoftime pune intern dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane