Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:Full Time turni 2-te (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Full Time turni 2-te

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Back office ne gjuhen italiane (turni i dyte)

Transcom WorldWide Albania

-
Durrës, Shqipëri
Se sei un studente che ha disponibilità di lavorare solo di pomeriggio questo e il lavoro giusto per te. la moda è una delle tue passioni? ti piacerebbe condividere la tua creatività? transcom ti offre la possibilità di costruire una carriera facendo il lavoro che ti piace. vieni a trovarci per conoscere il mondo del contact center: stiam...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune full time turni 2 te

Njoftime pune full time turni 2 te dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane