Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Lloji:E përkohshme (Fshij) Fshijini të gjitha

E përkohshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inclusive city planning and development intern [temporary]

Closing date: wednesday, 1 december 2021 posting title: inclusive city planning and development intern, i (temporary job opening) job code title: intern - programme management department/office: united nations human settlements programme duty station: pristina_isc posting period: 17 november 2021 - 01 december 2021 job opening number: 21-...

Multimedia/communication and information management intern [temporary]

Closing date: wednesday, 1 december 2021 posting title: multimedia/communication and information management intern, i (temporary job opening) job code title: intern - programme management department/office: united nations human settlements programme duty station: pristina_isc posting period: 17 november 2021 - 01 december 2021 job opening...

Punësim sezonal për studentë në gjermani

EF Job

-
Prishtinë, Kosovë
Job ef ofron work and travel program sezonal punesimi per studente ne gjermani, programi perfshin studente me dhe pa njohje te gjuhes gjermane ne depo, punetori ne linja prodhimi ne fabrika ,paketim dhe pastrim sallash dhe objekteve . kriteret: te jeni student aktiv ne nje nga universitet tona (publike ose private). te jeni ne mes moshes ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune e perkohshme

Njoftime pune e perkohshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane