Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 173 rezultate (Këshilla për kërkim)

Flagship center kerkon sanitare - e re

Ad

flagshipcenter

-
Durrës, Shqipëri
Flagship center kerkon te punesoje sanitare me/pa eksperience pune. puna eshte full-time dhe organizohet me turne. ofrohen kushte te mira pune, nje dite pushim dhe siguracione te paguara. kerkohet: -korrektesi ne pune. ...

Korce, kerkohet kamarier/e - e re

Ad

Bar Terminali i Autobuseve

-
Korçë, Shqipëri
Bar "terminai i autobuseve" korce,kerkon te punesoje kamarier/e me eksperience pune te meparshme.per me shume te interesuarit mund te paraqiten prane barit qe ndodhet ne ambjentin e "terminalit te autobuseve" ose kontakt...

Asistent/e menaxher dyqani - e re

Kid Zone

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi njoftim pune profili i grupit balfin: balkan finance investment group, balfin group, eshte nje nga grupet investuese me te rendesishme dhe me te suksesshme ne rajonin e ballkanit perendimor.gjeografikisht, grupi balfin eshte i pranishem ne austri, shqiperi, kosove, bosnje dhe hercegovine, maqedoni veriore, mali i zi dhe holande...

Hostess - e re

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi restoranti i ri qe do te hapet se shpejti prane kopshtit botanik ,kerkon te punesoje : hostess . detyrat shoqeron klientet ne zonat e ngrenies ose barit; pershendet klientet ne dalje; koordinon me stafin e restorantit per mundesite e mundshme te uljes se klienteve; siguron nje zone te paster dhe te prezantueshme pritjeje; kujde...

Shef salle - e re

LOT HOTEL

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lot boutique hotel i pozicionuar ne zemer te tiranes kerkon te punojes ne pozicionin e punes: shef salle. detyrat eshte pergjegjes per sherbimin ndaj klienteve dhe kujdeset qe sherbimi te jete i sakte, cilesor, me etike dhe miresjellje. koordinon punen midis kamariereve dhe personave te tjere ne salle per maksimizimin e sherbim...

Pjatalarese - e re

LOT HOTEL

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lot boutique hotel i pozicionuar ne zemer te tiranes kerkon te punojes ne pozicionin e punes: pjatalarese detyrat te pastroje enet dhe pajisjet e mjetet e tjera te kuzhines dhe restorantit. te pastroje ambientet e kuzhines dhe zonat e tjera qe kane lidhje me te. minimumi 1 vit eksperience ne hoteleri / bare dhe restorante. afte...

Punonjes social - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet njё punonjёs social - me kohё tё plotё ne qendrën ditore të rehabilitimit psikiatrik "frederik prenga", tiranë. të interesuarit mund të dërgojnë curriculum vitae në adresën e postës elektronike: papagjoni23.tirane@gmail.com - gatishmëri për të punuar në terren - aftësi të mira komunikimi dhe pune në grup. - aftësi për të punua...

Data entry - e re

Appaltando Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Appaltando shpk eshte ne kerkim te "nepunes rregjistrues te dhenash" data entry kerkohet njohje e mire e gjuhes italiane. orari full time, disponibilitet i plote fundjavat pushim page fikse kontrate e rregullt pushime vjetore te paguara. per me shume informacion dergoni cv tuaj ne appaltandoshpk@gmail.com faleminderit

Junior graphic designer - e re

Tshirt Collective sh.p.k.

-
Prishtinë, Kosovë
Job brief we are looking for a junior designer to create engaging designs according to requirements. you will work under the supervision of a senior designer to produce high-quality work. if you’re passionate about design and eager to learn more, we’d like to meet you. responsibilities understand project requirements and concepts use vari...

Punetore me /pa eksperience - e re

Olimpia Gips

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi olimpia gips kerkon te punesoje: punetore me dhe pa eksperience: pagesa + siguracion fillon nga 55.000lek ne muaj. mosha e preferuar deri 27 vjec; paga e kenaqeshe; kushte shume te mira pune. adresa : tirane 21 dhjetori rruga muhedin llagani te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0692050360

Contact center specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi do you find yourself suitable? contact center specialist detyrat duties responsible to follow and respect all company and division procedures responsible to reach the daily targets and kpis for inbound and outbound calls support and provide superior service via phones, e-mails/others as a receiver and caller use questioning and...

Fashion designer - e re

FENITY Fashion

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for a fashion designer to join our team and oversee the research and production of new clothing lines based on current trends in the market. responsibilities: conducting market research to identify new trends, fabrics and techniques, and seeking design inspiration. selecting fabrics and trims. creating production sketches f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane