Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 254 rezultate (Këshilla për kërkim)

Baby sitter (Punë në distancë) - e re

Ad

Ola

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj dado per djalin tim 3 vjeqar te jet e aft dhe aktive ta mbaj si eshte me mir duke ja plotsuar deshirat e tij te femijes puna esht shum e let per m me shum me kontaktoni ne numrin tim personal ti japi ushqim ne ...

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

Ad

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2...

Specialiste logjistike - e re

Trans-Logistic Company

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e transportit trans-logistic company shpk shpall pozicionin vakant ne departamentin e imp&exp per: specialiste logjistike kualifikimet kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme: diplomë universitare. të ketë eksperiencë pune në këtë fushë minimum 1.5- 3 vite. të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi,...

Crm data analyst - e re

Agna Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi join our team if you want to be part of the largest company in the fmcg sector in albania. the crm (customer relation management) department at agna group is looking to hire a person with strong analytical and problem-solving skills, statistical skills for data analysis, as well as strong business knowledge, interpersonal and c...

Përfaqësues i shitjeve - e re

Progeen sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi përfaqësuesi i shitjeve ka për detyrë të ndjekë shitjet e produkteve të progeen shpk ose markave të tjera të shoqërisë. do të asistojë departamentin e marketingut dhe shitjeve në hartimin e fushatave reklamuese, ndjekjen nëpër mediat sociale, identifikimin e klientëve potencialë, shitjen dhe menaxhimin e klientit pas shitjes. m...

Punëtor pastrimi në terren - e re

Kompania kristal b ofron pune per: puntor pastrimi ne terren (pejë) - 2 pozita kushtet: pervojë pune në pastrim (xhamave,objekteve,zyreve etj) të jete i gatshëm të punoj ne grup etj. të posedoj patentë shofer. pagesa mjafte e mire. te interesuarit të na kontaktojn në numrin e telefonit 049 348 468 , ose ne email-in kristal_b@hotmail.com

Wordpress & magento developer - e re

Tiranë, Shqipëri
Job position: wordpress & magento developer job location: tirana, albania job type: full-time reports to: vp of software engineering what you will do: develop and maintain highly available and scalable wordpress applications optimize themes and plugins to reach high performance metrics seo optimization and content management work as an in...

Pastruese (mirëmbajtëse) - e re

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Paradiso shpall konkurs per keto pozita; lokacioni: lipjan pastruese (mirëmbajtëse) detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbajtja e përgjithshme e objektit në të gjitha hapësirat e objektit; pastrimin e dyshemeve me makinë thithëse, larjen dhe dezinfektimin e tualeteve; përkujdeset për mirëmbajtjet e pajisjeve të kuzhinës; pranon dhe kujdeset pë...

Associate - e re

Scandinavian Research Partners

-
Prishtinë, Kosovë
Associate role this is an exciting opportunity to join a swedish primary research firm where you will get the chance to work with some of the biggest consultancy and investment firms in europe. we are headquartered in sweden with a second european office here in prishtina, located in one of the best places in the city centre. we are now l...

Kopshtar (prishtine) - e re

ITBM LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Lokacioni: prishtine detyrat: mirëmban hapësirat e gjelbërta; mirëmban hapësirat tjera të jashtme të objektit; pastron dhe heq mbeturinat në hapësirën e jashtme të objektit; si dhe punë të ngjashme që kanë të bëjnë me procesin e punës. kualifikimet: të këtë të kryer shkollën e mesme; të posedojë patentë shofer të kategorisë b; preferohet ...

10 pozita roje të sigurimit fizik ( sigurim themelor) - e re

International Security

-
Prishtinë, Kosovë
"international security" sh.p.k shpall vende tëlira pune: 10 pozita roje të sigurimit fizik ( sigurim themelor) lokacioni: prishtinë, lipjan, arllat ofrojmë punësim të menjëhershëm. avancim në karrierë si dhe kushte të mira tëpunës. përparësi kanë personat të cilët janë të licencuar nga ministria epunëve të brendshme. kualifikimet dhe aft...

Kerkoj pastruese - e re

Shtepi

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pastruese per mbirbajtjen e baneses. banesa ka dydhoma gjumi dhe sallonin. gjithashtu nga ana e pundhensit paguhen edhe kontributet. orari 8 deri 16 hane-premte

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane