Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 156 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marketing sales agent

Ad

Media Marketing Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi duke kerkuar partnere te rinj a jeni te mire ne shitje? a doni ta organizoni vete kohen dhe vendin tuaj te punes? ne jemi duke kerkuar 5 marketing sales agents per zonen e tiranes dhe durresit. cfare mund te p...

Medifeel albania shpk kerkon te punesoje agjente shitjesh .

Ad

Medifeel Albania Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Medifeel albania kerkon te punesoje agjente shitjesh ne klinika te specializiara ne nderhyrjet mjekesore kozmetike . agjentja e shitjeve do te prezantoje produktet e firmes ne klientet e saj potenciale . do te merret me ...

Përgjegjës i depos - e re

Korporata Rugove

-
Pejë, Kosovë
Korporata rugove , është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit, me brende të mirënjohura kosovare si ujë rugove, djathë rugove dhe shije rugove. të interesuarit që duan të jenë pjesë e korporatës sonë, ftohen që të aplikojnë për pozitën e hapur të punës në depon e “ujë rugove” sh.p.k. në pejë. pozita e lirë ësht...

Software sales – business development representative - e re

Salesflow

-
Prishtinë, Kosovë
Title: software sales – business development representative *not a call center* about us: growth group is a technology company representing multiple technology brands leading the business development department which supports the global team in sales and appointment setting, working directly with our in-house software products. which incl...

Menaxher i shitjes (2), agjent (2) – mitrovicë, vushtrri - e re

Autopjesë Partner

-
Mitrovicë, Kosovë
Autopjesëpartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një peri...

Menaxher i shitjes (2), agjent (2) – podujevë - e re

Autopjesë Partner

-
Besianë, Kosovë
Autopjesëpartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një peri...

Menaxher i shitjes (2), shitës në shitore (2) – prishtinë, fushë kosovë - e re

Autopjesë Partner

-
Prishtinë, Kosovë
Autopjesëpartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një peri...

Menaxher i shitjes (2), shitës në shitore (2) – suharekë - e re

Autopjesë Partner

-
Therandë, Kosovë
Autopjesëpartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një peri...

Asistente të shitjes dhe asistent menaxher (ferizaj, çagllavicë) - e re

Enza Home

-
Ferizaj, Kosovë
Enza home kosovë është franshizë mobileri e regjistruar në emër të kompanisë prestige francais shpk në kosovë, dhe shpall konkurs për nje asistente të shitjes (femer) dhe asistent menaxher (mashkull) . asistente e shitjes (1), (çagllavicë) detyrat dhe përgjegjësitë: prezantimi i produkteve dhe kryerja e shërbimeve sipas rregullave të mena...

Sektoristë (meshkuj), arkatare - e re

Tregu Group

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs punësimi tregu group kërkon të zgjerojë familjen e saj duke shpallur konkurs pune për këto pozita: sektoristë (meshkuj) arkatare detyrat dhe përgjegjësitë: përvojë pune të shitjes me pakicë. përgjegjësi për sektorin e caktuar. aftësi të mira komunimkimi. ambicie dhe motivim. apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kusht...

Përfaqësues i shitjes, depoist - e re

Kadiu Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: a. perfaqesues i shitjes për regjionin e prishtines detyrat: mbikëqyrje e klientëve ne rajonin përkatës këshill...

Punëtor në market (mitrovicë) - e re

Shell Kosova

-
Mitrovicë, Kosovë
Punëtor në market lokacioni i vendit të punës: mitrovicë orari: 8 orë në ditë, me ndërrime detyrat dhe përgjegjësitë: përshpejton klientët dhe përcakton se çfarë dëshirojnë apo ka nevojë çdo klient; rekomandon mallin bazuar në nevojat dhe për nevojat e klientëve; shpjegon përdorimin dhe përftimin e mallrave tek konsumatorët; përgjigjet py...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane