Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 48 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent i shitjes/arkatar - e re

A&M Clothes

-
Ferizaj, Kosovë
Ne jemi në kërkim të një asistenti/e të shitjes/arkatar për t’iu bashkuar ekipit tonë miqësorë në prishtinë, ferizaj, prizren, pejë. kjo është një mundësi fantastike për individ të motivuar dhe që punojnë shumë. a&m clothes është një kompani e tekstilit, me një rrjet të gjërë të dyqaneve në treg për më shumë se 15 vite. ne ofrojmë mundësi...

Kasiere/arketare pika e shitjes durres - e re

Koral Fish

-
Durrës, Shqipëri
Profili i kompanisë: firma koral fish operon në sektorin e përpunimit të produkteve të detit që nga viti 1994. prej shumë vitesh kompania operon dhe në tregjet ndërkombetare, veçanërisht në atë italian, marrëdhëniet me të cilën janë intensifikuar së tepërmi vitet e fundit. produktet e ofruara nga koral fish janë produkte me origjinë vendi...

Dyqani ushqimor goodies farm kerkon shitese marketi me eksperience tek sheshi willson - e re

Seldi njoftime

-
Tiranë, Shqipëri
Dyqani ushqimor goodies farm kerkon te punesoje: shitese ne market kontaktoni: 067 20 11 127 adresa: sheshi willson te ardhurat mesatare mujore jane 47000-56000 leke neto paga mbi mesataren e tregut plus perqindje mujore mbi xhiron plus bakshishe, sigurimet i paguan te gjitha kompania kusht: me eksperience ne market ose furre buke ...

Kompania e mobiljeve “lesna max” prishtinë, shpallë konkurs për 4 pozita: sektorist/e për sektorin home decor - e re

Lesna MAX

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs kompania e mobiljeve “lesna max” prishtinë, me lokacion në magjistralënprishtinë-fushëkosovë, rr.elez berishanr.4, shpallë konkurs për pozitat: - 4 sektorist/e, për sektorin “home decor” detyrat: - shërben konsumatorët, prezenton mallin e ekspozuar dhe e bën shitjen emallit, - kujdeset për mirëmbajtjen e mallit të ekspozuar, përcj...

Shitës ambulantiv (3) - e re

DESPIKO LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania despiko llc me zyre ne prishtine, shpall konkurs për 3 vende pune: pozita: shitës ambulantiv detyrat dhe përgjegjësitë përgjegjës për shitjen e mallit të programit për të cilin punon në bazë të planit të caktuar mban evidencë financiare ditore për vlerën e mallit të pranuar nga depoisti dhe të shitur në terren; bën përgatitjet pa...

Rrobaqepëse & shitëse - e re

Benita Group LLC

-
Gjakovë, Kosovë
Jemi në kërkim të një rrobaqepëse si dhe një shitëse të përgjegjshme, të motivuar për punë pozita: rrobaqepëse: detyrat dhe përgjegjësitë: të jetë aftë në punë të jetë e përgjegjshme dhe të jetë e mirë në komunikim kualifikimet dhe përvoja: kandidatet duhet të jenë mbi moshën 18 vjeçare eksperiencë pune e dëshmuar; aftësi për të përdorur ...

Pasticeri tito kerkon shitese,pasticier/e dhe ndihmes punonjes ne prodhimet e brumit - e re

Seldi njoftime

-
Tiranë, Shqipëri
Pasticeri tito kerkon te punesoje •shitese me eksperience •pasticier/e •punetore ndihmes ne prodhimet e brumit adresa: rruga hoxha tahsim sheshi shtraus, tirane te interesuarat te na kontaktojne: 0672022566 0672022560 •email: furrebuketito@gmail.com te jene te afte per pune te jene te pergjegjshem dhe punetore ne orar te punes •pag...

Shitese ne dyqan - e re

Vangjush Gjergjefi

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese ne dyqan rrobash (f). mosh 20-35 vjece te jete e komunikushme dhe te kete aftesi te mira kompjuterike. orari i punes: 08:00-16:30. mos te kete angazhime te tjera! te interesuarat te dergojne cv ne email: joshs.tex@outlook.com

Tirane, vore artgres kerkon te punesoje: menaxher/e shitjesh, magazinier ,pirunist, punetor magazine - e re

Seldi njoftime

-
Tiranë, Shqipëri
Artgres kerkon te punesoje: menaxher/e shitjesh magazinier pirunist punetor magazine kontaktoni: 0684012005 email: artgres@yahoo.it adresa: autostrada tirane-durres km 13,vore,picare aftesi te mira komunikimi pune ne grup ambicie per te punuar te jene me eksperience pune te meparshme per pozicionet e kerkuara

Shitese - e re

Fatlumi 91

-
Kosovë
Pervoje pune ne shitje .orari i punes 07-16 adresa- qendra me shumice afer klan kosoves

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane