Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha

Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Onecontact macedonia remote customer support specialist (english) - e re

OneContact Macedonia

-
Has, Shqipëri
As a remote customer support specialist, you’ll be supporting clients via emails & phone and performing routine follow-ups to ensure completion of work and minimize aging of tasks. for this role, we're looking for a candidate who speaks fluent english and has proven customer service skills. roles & responsibilities provide support via pho...

Customer service in the airline industry- bilingual italian+english - e re

Transcom WorldWide Albania

-
Tiranë, Shqipëri
If you are tired of the usual casual jobs come and see us at our brand new site in tirana to learn about the world of contact center: we are looking for customer experience specialists in italian and english language to manage the customer service (customer care) of a major international client in the air transportation industry. what we ...

Customer support/deutsch - e re

KiKxxl & evroTarget L.L.C

-
Gjilan, Kosovë
Beginn mit dem besten team der stadt zu arbeiten! wenn du deutsch sprichst und gerne in einem professionellen und kollegialen team arbeiten möchtest, laden wir dich ein, uns im bereich kundenbetreuung anzuschließen. was bieten wir? - lohn + bonus gemäss dem projekt bis zu : 900€, 1100€, 1200€ - einen sicheren arbeitsplatz - krankenversich...

Customer support/nl-dutch

KiKxxl & evroTarget L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Voor ons inbond project nederlands hebben we nederlandstalige medewerkers nodig met taalvaardigheidsniveau b2-c2 om e-mails/bellen/livechat-interacties af te handelen. als je nederlands spreekt en wilt werken in een dynamische, professionele en zeer samenwerkingsomgeving, meld je dan nu aan en word onderdeel van het beste team in de stad....

We are hiring office staff / customer service with or without experience with pay 60.000 + bonuse in blloku tirana

Njoftimepunesimi Imp

-
Tiranë, Shqipëri
We are hiring ❗️❗️❗️ •office staff •customer service -speaking english -full time positions no experience required❗️ we provide training❗️ -it is required to be able to do both shifts 09:00-17:00 / 16:00-22:00 •long term full time job -60,000 lek plus bonus -two days off per week -friendly work environment career opportunities •location b...

R.h.g sh.p.k part - time job - opa greek street

R.H.G Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ne po kerkojme punonjes part - time! revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin e fast food-eve opa greek street. revo hospit...

R.h.g sh.p.k recepsioniste ne restorantin salt

R.H.G Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. revo hospitality group po kerkon profesionistë me pervojë dhe të...

Asistent i shitjeve, online customer service

Maxx Group

-
Prishtinë, Kosovë
Maxx group hap konkurs për pozitat: asistent i shitjeve (prishtina mall, albi mall & royal mall) dhe online customer service nëse jeni të interesuar për ndonjërën nga këto pozita dhe dëshironi të bashkëngjiteni me ekipin tonë, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj në [email protected] me subject pozitën për të cilën aplikoni.

Digital channel management/back-office in lingua italiana

Transcom WorldWide Albania

-
Durrës, Shqipëri
La moda è una delle tue passioni? ti piacerebbe condividere la tua creatività? transcom ti offre la possibilità di costruire una carriera facendo il lavoro che ti piace. vieni a trovarci per conoscere il mondo del contact center: stiamo cercando digital channel management/back-office in lingua italiana sul territorio di durazzo, per la ge...

Specialist shitjesh ne show room – departamenti i ndricimit

Sali Elektrik shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania sali elektrik shpk, nje nga distributoret me te medhenj ne tregun shqiptar, kerkon kandidate per pozicionin e me poshtem: pozicioni i punes: specialist shitjesh ne show room – departamenti i ndricimit pershkrimi i punes ndjekje e kerkesave ditore te klienteve qe paraqiten ne show room. ndjekje e kerkesave ditore nepermjet telefon...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sherbim klienti

Njoftime pune sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane