Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha

Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 154 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitës/e - e re

Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun kosovar. aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. për arsyeje të rritjes së kompanisë jemi duke kërkuar kandidat të kualifikuar dhe profesional, për pozitën: shitës/e lokacioni: fushë kosovë kual...

Agjent tregtar (2), asistente administrative - e re

Sinorg Pharmaceuticals

-
Prishtinë, Kosovë
"sinorg pharmaceuticals " është qarkullues me shumice i produkteve dhe pajisjeve medicionale që operon në tregun e kosovës mbi 25 vite. me qëllim të rritjes së veprimtarisë shpallë konkurs për pozitat më poshtë agjent tregtar - 2 pozita asistente administrative – 1 pozite përgjegjësitë dhe detyrat : të mirëmbajë rrjetin e klientëve ekzist...

Shitëse - e re

Libraria Globi

-
Prishtinë, Kosovë
Librari "globi", shpall konkurs për: shitëse në librari ( 1 pozite). kushtet: të ketë të mbaruar minimum shkollimin e mesëm; eksperienca e punës në pozita të punës të ngjashme të ketë aftësi të mira komunikimi dhe organizimi me klientët; të ketë njohuri bazike rrethë programeve të kompjuterit (ms office, internet) etj. mënyra e aplikimit:...

Shitës/e - e re

BAU Market

-
Kosovë
Bau market është në kërkim të djemve dhe vajzave entuziast/e, për t’u bërë pjesë e ekipës tonë, për një punë sfiduese dhe karrierë premtuese. për secilin që mendon të ndërtojë një të ardhme në vendin e tij, e që ka energji për t’i shtyrë gjërat përpara, që ka interes për të mësuar gjëra të reja, që të ketë një pagë dhe punë të dinjitetshm...

Ciceron/e / shitës/e (rahovec) - e re

Stone Castle

-
Rahovec, Kosovë
“stone castle” shpall konkurs pune për postin e: cicerones/ciceronit dhe shitëses/shitësit pranë bodrumit “stone castle” në rahovec. të gjithë të interesuarit për aplikim, duhet të përmbushin kriteret si në vijim: shkathtësi për komunikim; njohja e mirë gjuhen angleze; prirje dhe aftësi për të punuar me njerëz të kulturave të ndryshme; fl...

Merchandiser - e re

Buçaj

-
Gjakovë, Kosovë
Tagged as: bucaj, gjakove, klient, komunikim, merchandiser, promocion, shitje, shofer, terren ⚠️ shiko 33 shpallje që skadojne sot

Sales advisor - e re

H&M

-
Gjilan, Kosovë
Are you ready to take on a new challenge? we make it possible! as our team is growing, we will welcome on board creative thinkers who would like to express themselves on the position of: sales advisor location: gjilan sa part and full time / pristina (albi mall) sa part time welcome to h&m! a workplace where you can be yourself & so much ...

Arkatar/e - e re

Nuka Home

-
Prishtinë, Kosovë
Nuka home në prishtinë shpall konkurs për: pozita arkatar/e – pika ne cagllavicë të ketë së paku 1 vite përvojë pune te jet i/e motivuar te punoj e pamvarur dhe ne ekip te ket aftesi te mira komunikative punesimi me orar te plote benefitet sipas kontrates me ligjet ne fuqi te kosoves orari i punes prej 12.00 deri 20.00 h kerkohet njoh...

Ciceron/e / shitës/e (rahovec) - e re

Stone Castle

-
Rahovec, Kosovë
“stone castle” shpall konkurs pune për postin e: cicerones/ciceronit dhe shitëses/shitësit pranë bodrumit “stone castle” në rahovec. të gjithë të interesuarit për aplikim, duhet të përmbushin kriteret si në vijim: shkathtësi për komunikim; njohja e mirë gjuhen angleze; prirje dhe aftësi për të punuar me njerëz të kulturave të ndryshme; fl...

Sektorist/e për sektorin “home decor” (4) - e re

Lesna Max

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs kompania e mobiljeve “lesna max” prishtinë, me lokacion në magjistralën prishtinë-fushëkosovë, rr.elez berisha nr.4, shpallë konkurs për pozitat: 4 sektorist/e, për sektorin “home decor” detyrat: shërben konsumatorët, prezenton mallin e ekspozuar dhe e bën shitjen e mallit, kujdeset për mirëmbajtjen e mallit të ekspozuar, përcjell...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune retail dhe distribuim

Njoftime pune retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane