Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Punë të Përgjithshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji
  • Pa përcaktuar(26)

Punë të Përgjithshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 26 rezultate (Këshilla për kërkim)

Frizer/e për femra dhe meshkuj (rruga b) - e re

Art n'flok

-
Prishtinë, Kosovë
Art n’flok shpall konkurs per: frizer/e për femra dhe meshkuj (edhe per trajtime te fytyres) nëse jeni person kreativ, i/e motivuar për zhvillim të karrieres si dhe nese perkujdesja ndaj flokëve per ju eshte me teper nje art se sa nje detyre, ju ftojme te beheni pjese e ekipit tone. kandidati apo kandidatja ideal/e duhet te ketë: aftesi t...

Account executive/ call agent (10), team leader (2), frontend developer (2) - e re

Zitadelle

-
Prishtinë, Kosovë
Për partnerët tonë internacional kërkojmë: ● account executive/ call agent ● team leader ● frontend developer çka kerkojmë nga ju? account executive/ call agent ● gjuha gjermane ● përvojë të punës në in- apo outbound ● motivim ● puna në ekip team leader ● gjuha gjermane ● përvojë pune si team leader/e ● puna në ekip ● i/e orientuar drejtë...

Mirëmbajtës për forklift - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
[email protected] tagged as: lipjan, mirëmbajtes per forklift, viva

Kamarier, ndihmës shankist, pastruese, pompist - e re

Renelual Tahiri Petrol

-
Prishtinë, Kosovë
Pompa e derivateve renelual tahiri pika në cagllavicë, prishtinë shpallë konkurs për pozitat: kamarier (1) ndihmës shankist pastruese (1) pompist (1) detyrat dhe përgjegjësitë: të jetë i sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve; aftësi të mira komunikuese; të ketë përvojë pune; të jetë fleksibil dhe i shoqërueshëm. të gjithë të ...

Mësuese private, mirëmbajtëse për shtëpi - e re

Non - Disclosed Client

-
Prishtinë, Kosovë
Mësuese private për 2 fëmijë të klasës së 6-të dhe 7-të kualifikimet e kërkuara: të ketë të përfunduar fakultetin për fushën përkatëse, të ketë njohuri në gjuhën angleze, të ketë eksperiencë në mësimdhënie në arsim fillor apo të mesëm. matematika, fizika dhe gjuha angleze duhet të jenë primare, po ashtu edhe lëndët tjera duhet të zhvilloh...

Kontrolluesi (f/m/d) / controller (w/m/d) - e re

KoCon

-
Pejë, Kosovë
Kontrolluesi (f/m/d) // controller (w/m/d) përgjegjësitë dhe detyrat: mirëmbajtja dhe zhvillimi i mëtejshëm i sistemit ekzistues të raportimit zhvillimi dhe zbatimi i raporteve dhe kpi-ve të reja përgatitja e raporteve, analizave ad hoc dhe llogaritjeve të profitabilitetit interpretimi dhe nxjerrja e të dhënave dhe proceseve kritike zhvil...

Brend menaxher, merchandiser, vozitës, faturiste

Perptuum

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitat e lartë përmendura. 1 .brend menaxher përgjegjësitë për pozitën: brend menaxher menaxhon, organizon dhe siguron efikasitetin e tërë procesit vijues të punës në fushën e programit të caktuar të shitjes; zbaton dhe menaxhon planin vjetor te shitjes; menaxhon stafin dhe përcakton planin e shitjes; përcje...

Praktikant

Finca Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Https://forms.microsoft.com/r/djbjfv3pne tagged as: burime njerezore, ekonomi, finca kosove, marketing, praktikant, prishtine, risku kreditor, shitje

Arkitekte (4), shitëse (4) , matës në teren (2), mirëmbajtese (2), sigurim i objektit (1)

ALBED

-
Prishtinë, Kosovë
Albed salloni i mobiljeve nëprishtinë me rastin e hapjes së pikës së 3-të albed shpallim këtë konkurs për punë. konkurs arkitekte (4) shitese (4) matës në teren (2) mirëmbajtese (2) sigurim i objektit (1) te interesuarit per punë ju lutem dergoni email ne cilen pozitë jeni të interesuar për të aplikuar ose në numrin e telefonit 045 504 77...

Mirëmbajtëse

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Gjinia: femër mosha: 20 – 45 kualifikimi: të ketë të përfunduar shkollën e mesme të ketë përvoje pune në të njejten lami të jetë në gjendje për 8 ore pune pastrimi të jetë energjik dhe punetore të ketë aftësi për të punuar në grup e vëmendshme detyrat dhe pergjegjesite të mirembajë dhe të raportoj tek udhëheqesi i sektorit. të pastroj hap...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune pune te pergjithshme

Njoftime pune pune te pergjithshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane