Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Menaxhim (Fshij) Fshijini të gjitha

Menaxhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 43 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitëse (1), asistent menaxher (1) - e re

Enza Home Kosovë

-
Ferizaj, Kosovë
Enza home kosov ë e franshizë mobileri e regjistruar në emër të kompanisë prestige francais shpk në kosovë, shpall konkurs për 1 asistente të shitjes – femër dhe asistent menaxher per ferizaj shitëse (femër) – 1 (lokacioni: cagllavicë, prishtinë) detyrat dhe përgjegjësitë: prezantimi i produkteve dhe kryerja e shërbimeve sipas rregullave ...

The headhunter group menaxher/e dyqani - e re

The HeadHunter Group

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi duke kerkuar tani per nje nga klientet tane,nje nga firmat me te njohura te veshjeve,per: menaxher/e dyqaniper me teper detaje ose per tr aplikuar ne pozicionin e punes dergoni cv tuaj ne adresen e emailit: o.qarri@theheadhunter.com ose telefononi ne numrin e telefonit: +355 68 607 7430

Sekretar i kryqit të kuq të kosovës – dega ferizaj - e re

Kryqi i Kuq i Kosovës

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs për pozitën: sekretar i kryqit të kuq të kosovës – dega ferizaj (1 pozitë) të drejtë konkurrimi kanë të gjithë qytetarët e komunës së ferizajt. detyrat: është përgjegjës për zbatimin e vendimeve të kuvendit të degës, kryesisë së degës dhe sekretarit të përgjithshëm; është përgjegjës për menaxhimin dhe zhvillimin e programeve, proj...

Sekretar/e i/e kryqit të kuq të kosovës - e re

ICRC

-
Ferizaj, Kosovë
Tags kryqi i kuq i kosoves sekretar sekretare red cross ferizaj

Sekretar/e i/e kryqit të kuq të kosovës - e re

ICRC

-
Ferizaj, Kosovë
Tagged as: ferizaj, kryqi i kuq i kosoves, red cross, sekretar, sekretare

Sekretar i kryqit të kuq të kosovës – dega ferizaj - e re

Kryqi i Kuq i Kosovës

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs për pozitën: sekretar i kryqit të kuq të kosovës – dega ferizaj (1 pozitë) të drejtë konkurrimi kanë të gjithë qytetarët e komunës së ferizajt. detyrat: është përgjegjës për zbatimin e vendimeve të kuvendit të degës, kryesisë së degës dhe sekretarit të përgjithshëm; është përgjegjës për menaxhimin dhe zhvillimin e programeve, proj...

Menaxher key account - e re

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
P ozicioni: menaxher key account departamenti i shitjeve k a tegori a e produkteve te fresket a “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jas...

Monitoring, evaluation & learning coordinator - e re

Global Communities

-
Prishtinë, Kosovë
Monitoring, evaluation and learning coordinator overview: global communities is an international development non-profit organization. our mission is to create long-lasting, positive and community-led change that improves the lives and livelihoods of vulnerable people across the globe. global communities is seeking a monitoring, evaluation...

Sales and marketing manager - e re

Swissmed

-
Prishtinë, Kosovë
Description of company a well -established company in the medical devices field, distributor of leading multinational companies in kosovo, is searching to employee a sales and marketing manager, prishtina office overall description of the job position: the sales & marketing manager is responsible for the management of the sales, the marke...

Menaxher i shitjes (2), shites ambulantiv - e re

IMPEX-LIFE

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “impex-life” sh.p.k është përfaqesuese e ujit lajthiza për teritorin e kosovës. uji i burimit “lajthiza” është aq i pastër dhe natyral saqë nuk ka nevoje të mbrohet apo trajtohet në menyra të tjera. uji lajthiza është mineralisht i lehtë dhe bakteriologjikisht i pastër. vendi i punës: impex-life sh.p.k. tahir zajmi nr 130 prishti...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxhim

Njoftime pune menaxhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane