Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 60 rezultate (Këshilla për kërkim)

English sales agents | 10 open positions - e re

FocusLine Kosove

-
Prishtinë, Kosovë
Focusline po kërkon 10 operator/e për call center të gjuhës angleze. kualifikimet: njohja e gjuhës angleze; eksperienca e punës, e rekomanduar por jo obligative të jetë komunikativ/e dhe të jetë i/e motivuar që të punojë në ambient dinamik të punës rrogë bazë + bonuse dërgoni cv në: [email protected]

Business development manager - e re

Creative Deer

-
Prishtinë, Kosovë
Creative deer is a digital marketing and web design agency. we are working with fantastic household names and challenger brands alike. to continue our growth, the business development executive will play a vital role at the heart of the sales and marketing team, helping to drive our lead generation strategy. job description we're looking ...

Përfaqësuese e shitjes (5) - e re

Endless Water LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohet punëtore e gjinisë femërore si përfaqësuese e shitjes në terren. kompania jonë do të ofrojë trajnimin për kandidaten për të arritur nivelin e përfaqësimit që dëshirohet. kandidatja duhet të ketë njohuri të gjuhës turke në nivelin mesatar. në rast të përzgjedhjes intervista e pranimit në punë do të mbahet në zyret tona në prishtin...

Asistente e shitjes online - e re

MINNA FASHION

-
Prishtinë, Kosovë
Minna fashion për plotësimin e nevojave të saj shpall: konkurs pune titulli i vendit të punës: asistente e shitjes online (me rrjete sociale) lokacioni: prishtinë kriteret e punësimit: përvoja e punës (përparësi) njohuri rreth marketingut dhe komunikimit me klientë të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze të ketë njohuri të platformave: ...

2.montazhier ne foli 1.per shtyp textil - e re

C-pictures

-
Kosovë
Kandidatet te ken njohuri ne lemit e cekura

Hostess (40), supervizor (10) - e re

AMC Corporation

-
Prishtinë, Kosovë
Amc corporation kerkon 40 hostess dhe 10 supervizor per aktivitete informuese. kontrata zgjate 2-4 muaj, me mundesi vazhdimi per 1 vit. aktivitetet do te mbahen ne markete dhe bar-e, orari 4-6 ore ne dite. pagesa mbi mesataren e tregut. per aplikim duhet te dergoni: emri, mbiemrin, pervojat e punes, moshen, numrin e telefonit dhe nje foto...

Auto1 albania shpk operations manager - remarketing | english - e re

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe's leading digital automotive platform. as a dynamic tech company, we are revolutionizing the automotive industry with our brands wirkaufendeinauto.de, auto1.com and autohero. our strong team of 4.200 people is dedicated to making europe-wide car trading and transport as fast and stress-free as possible for our custom...

Marketing manager/e, dizajner/e grafik, social media manager - e re

LESNA SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs kompania lesna shpk shpallkonkurs për vende të lira të punës. pozitat e hapura: 1.menaxher/e marketingu (1 pozitë) 2.dizjner/e grafik (1 pozitë) 3.social media manager (1 pozitë) kualifikimet minimale të nevojshme për pozitën: 1.menaxher/emarketingu diplome universitare (ba osema) në marketing ose të ngjajshme, njohuri të shkëlqye...

Technology project manager - e re

The Faktory Group

-
Prishtinë, Kosovë
Main role design technical developments with the technical team implement software life-cycle methodology develop and maintain information technology plans which outline project status individual tasks, milestones, completion estimates, and resource allocation coordinate the roll-out of beta and production releases inspect projects for qu...

Dizajner - e re

SMARDONLINE

-
Prizren, Kosovë
Kompania “smard online” e cila është lidere dhe distributore për material për zyre dhe produkte tjera në shitje online shpall konkurs për: dizajner/e 1 pozitë lokacioni: prizren përgjegjësite dhe detyrat : • dizajnimi i katalogëve, broshurave, fllajerave, posterave, sipas kërkesave të kompanisë; • paraqet në mënyrë ilustrative konceptet d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune marketing

Njoftime pune marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane