Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Crowd Gainer (Fshij)Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Lloji

IT dhe Zhvillim softesh - Crowd Gainer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Crowd gainer zhvillues python proaktiv dhe i pandalshëm (projekte softuerësh + ai)

Crowd Gainer

-
Shqipëri
Ne kemi nevojë për zhvilluesin tonë star python! ** e rëndësishme ** ne operojmë në një kompani mbështetëse, mirëkuptuese, jo politike dhe jo stresuese, pragu ynë për bs është zero. si rezultat, ne shpërblejmë, udhëzojmë dhe rritim njerëzit më të mirë dhe largojmë shpejt njerëzit me qëndrim ose sjellje të gabuar. ne mund të ndihmojmë të m...

Crowd gainer na udhëzoni se si të akordojmë mirë llm : peft, lora (2 ditë, nuk kërkohet zhvillim)

Crowd Gainer

-
Shqipëri
Ne kërkojmë një zhvillues të shkëlqyeshëm me përvojë të konsiderueshme trajnimi llm duke përdorur metoda të ndryshme. ju duhet ta keni bërë këtë punë më parë. ju lutemi sigurohuni që njohuritë, aftësitë dhe përvoja juaj të jenë të përditësuara për të minimizuar rrezikun që ky projekt të shkojë keq ose të marrë më shumë kohë seç duhet. * f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - it dhe zhvillim softesh crowd gainer

It dhe zhvillim softesh crowd gainer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane