Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 160 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sistemisti di rete, ambito networking

Ad

ALOSYS COMMUNICATIONS S.R.L

-
Tiranë, Shqipëri
Alosys communications tirana cerca sistemisti di rete, ambito networking. cerchiamo persone qualificate junior o senior per lavoro full-time che abbiano le seguenti caratteristiche: - conoscenze/esperienze su apparati d...

Ofrojme vend pune it

Ad

Recruiting Work I taly

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: staf me nivel të lartë njohurish në informatikë kërkohen aftësi dhe kompet...

Fullstack .net /react - e re

Sellsation

-
Prishtinë, Kosovë
Sellsation is searching for excellent fullstack developers .net /react sellsation – the sales automation crm sellsation is an international crm development company located in vienna austria , los angeles usa and kosovo . sellsation automates and standardizes sales processes to improve productivity and promote best practices through-out or...

Remote senior devops engineer – aws experience - e re

OneContact

-
Has, Shqipëri
Our client a global saas company is looking for a remote senior devops engineer to join their team and build a organization based on devops principles using technologies such as aws, kubernetes, aws, ansible and more someone who really does devops, meaning you automate call apis, configure automatic failovers & set up 24/7 automated monit...

It developer - e re

Aleat

-
Tiranë, Shqipëri
Aleat sh.p.k., is an albanian joint venture company of idemia identity & security (previously sagem sécurité) and the albanian-american enterprise fund (aaef) for the production and the distribution of the id cards and biometric passports for albanian citizens. www.aleat.al for our organization we are looking for an it developer in it dep...

Head of mobile network - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi our company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. you are invited to apply for the following position: head of mobile network department detyrat scope: manage the operation and maintenance activities of all mobile network elements giving service to mobile subsc...

Remote senior web developer - e re

Përshkrimi are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you're an innovator by nature and a remote senior web developer by trade, we'd love to hear from you! read on to see if you'd be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the virtual world is our...

Onecontact macedonia remote senior devops engineer - aws experience - e re

OneContact Macedonia

-
Has, Shqipëri
Our client a global saas company is looking for a remote senior devops engineer to join their team and build a organization based on devops principles using technologies such as aws, kubernetes, aws, ansible and more someone who really does devops, meaning you automate call apis, configure automatic failovers & set up 24/7 automated monit...

Remote senior devops engineer - aws experience - e re

One Contact

-
Has, Shqipëri
Remote senior devops engineer - aws experience our client a global saas company is looking for a remote senior devops engineer to join their team and build a organization based on devops principles using technologies such as aws, kubernetes, aws, ansible and more apply here: http://onecontact.com.mk/job/detail/remote-senior-devops-enginee...

.net core developers (5 - junior or mid developers) - e re

StarLabs

-
Prishtinë, Kosovë
Starlabs eshte ne kerkim te 5 .net core developers. deri me sot i kemi ndertu 4 ekipe ne .net dhe tani jemi ne proces te rritjes se ekipeve egzistuese. starlabs sot ka ekipe me mbi 100 persona dhe eshte ne rritje e siper. projekti dhe puna eshte ne baza permanente sikurse edhe te gjitha profilet tjera ne starlabs. pergjegjesite: mesimi sa...

Senior web developer (3) - e re

QS Application

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: senior web developer (3) data: 06 mar – 10 may 2020 ajo që na veçon është forca jonë inovative dhe aftësia për të frymëzuar klientët tanë për ide të reja dhe për të futur teknologjitë pioniere shpejt. ne jemi gjithmonë në kërkim të entuziastëve që duan të vënë në dyshim ekzistencën, të provojnë ide të reja dhe të arrijnë qëllime ...

Front end developer - e re

Pagus Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kerkojme programues web qe te kete studiuar inxhinieri elektronike/informatike dhe te kete njohuri ne: -php framework -laravel e vue.js -nuxtjs -tecnologie in imaging e/o librerie grafiche (lead tool,gbpicture) njohuri te gjuhes italiane preferohen persona qe te kene eksperience dhe njohuri te gjuhes italiane. shënime për të ap...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune it dhe zhvillim softesh

Njoftime pune it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane