Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier - e re

Restaurant PINOCCHIO

-
Prishtinë, Kosovë
Vend i lire i punës pozita: kamarier aplikuesi duhet të këtë përvoje punë njohuri të gjuhes angleze dhë të këtë aftësi komunikimi më klientet te intëresuarit të lajmerohën në nr: 044405114

Kerkojme punetor - e re

Riga's Burger

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme punetor,per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne kete numer 045 656 674

Kamariere (2), shankiste (2) - e re

Torta Sweets & More

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected]

Banakiere (4), shitëse (7) - e re

Mama Mantia

-
Prishtinë, Kosovë
Mama mantia (prishtine) shpallë konkurs për pozitën: banakiere me eksperience (me pervoj pune ne kete sektor) – 4 pozita te lira.. shitëse -7 pozita te lira kushtet: të ketë përvojë pune në këtë sektor, do te mirren parasysh vetëm kandidatet qe kan pervoj ne kete sektor. kandidatët e interesuar mund të dërgojnë cv-në e tyre në e-mail adre...

Recepsionist - e re

Hotel Real

-
Prishtinë, Kosovë
Hotel real- prishtinë shpall konkurs per recepsionist(ndrrimi i nates) pergjegjsite: -rexhistrimi i mysafirve -mikpritja e mysafireve kualifikimet: -shkolla e mesme -pervoje pune ne hoteleri -gjuha angleze(obligative) -te jete komunikativ -i motivuar per punë -mosha e preferuar (18-35 vjet) cv mundeni te dergoni ne e-mail: [email protecte...

Banakier

MERO RESTAURANT

-
Kosovë
Konkurs pune restaurant mero me një objekt modern, me kushte shumë moderne dhe bashkëkohore të punës fton të gjithë të interesuarit të aplikojnë në këtë konkurs, dhe ti bashkangjiten një stafi të mrekullushem. shpallim konkurs në (këto) pozita: banakier kushtet e aplikimit: të ketë njohuri rreth fushës së shërbimit dhe hotelerise. të ketë...

R.h.g sh.p.k banakier/e ne restorantin salt

R.H.G Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. revo hospitality group po kerkon profesionistë me pervojë dhe të...

Punëtore në shërbim

MULLIRI - THE COFFEE COMPANY

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e kafesë “mulliri i vjeter” hap vende të lira të punes ne prishtinë për pozitat si më poshtë: punëtore në shërbim kriteret: të ketë aftësi të mira komunikimi eksperienca nuk eshte kriter por perben avantazh të menaxhoje ngarkesen e fluksit te punes dërgoni cv në: [email protected] cv duhet te kete patjeter te bashkengjitur foton....

Pastruese/mirëmbajtëse, recepsionist/e

Best Western

-
Prishtinë, Kosovë
Best western hotel galla shpall konkurs per disa vende të lira te punës: pastruese/mirembajtese recepsionist/e (gjuha angleze e obliguar) kushtet: page shume e mire, ne baze te pervojes se punes. transporti nga prishtina ne hotel sigurohet pa pagese nga hoteli, nje shujte ushqimi dhe dy kafe gjate orarit te punes gratis nga hoteli. hoteli...

Kerkoj puntor/e

Coffe and more

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj puntor/e me orar te plot shankist/e kamarjer/e

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem

Njoftime pune hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane