Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Gastronomi, Hoteleri, Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Gastronomi, Hoteleri, Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 107 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shankist/e - e re

Fivestar

-
Prishtinë, Kosovë
Fivestar fitness me seli në prishtinë shpall konkurs pune: pozita : shankist/e përgjegjësitë dhe detyrat: mirëpret dhe shërben klientët informon klientët për produketet që ofrohen në bar detyra tjera të deleguara ngamenaxhmenti kërkesat: të ketë shkathtësi të mirate komunikimit korrektesi dhe përpikëmëri të ketë eksperiencë tëpunës të ket...

Kamarier/e - e re

Hotel Prishtina

-
Prishtinë, Kosovë
Hotel prishtina hap konkurs për poziten: kamarier/e kriteret e nevojshme: përvojë pune njohja e gjuhës angleze (e obliguar) aftësi të mira komunikuse menyra e aplikimit: të githë të interesuarit mund të aplikojnë permes email: [email protected] ose numrit te telefonit: 038-611-611 tagged as: gastronomi, hotel prishtina, kamarier, kamarier...

Kuzhinier/e, ndihmës/e kuzhinier/e, kamarier/e, ndihmës në shank - e re

Monroe

-
Prishtinë, Kosovë
Monroe shpall konkurs për: kuzhinier/e ndihmës/e kuzhinier/e kamarier/e ndihmës shanku të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit: +383 44 945 047 tagged as: gastronomi, kamarier, kamariere, kuzhinier, kuzhiniere, monroe, prishtine, shankist, sherbim ⚠️ shiko 12 shpallje që skadojne sot

Kamarier/e, banakier/e, kuzhinier, ndihmës kuzhinier - e re

70s Food & Sweets

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi punësimi a je i motivuar dhe dëshiron të bëhesh pjesë e 70s food&sweets? ne kemi pozita të hapura për kamarier/e kushtet për aplikim: • të ketë të përfunduar shkollën e mesme • të jetë i/e sjellshme • eksperiencë pune në shërbim të tavolinave si kamarier/e • të jetë ambicioz dhe i/e motivuar të punoj në një ambient ku frymon unite...

Kamarier/e, banakier/e, ndihmës banakier/e, arkatar/e - e re

Kraš Choco & Café

-
Prishtinë, Kosovë
Hr@albicenter.com +383 49 847 300 tags kamarier kamariere banakier banakiere ndihmes banakier arkatar shitje retail prishtine albi mall kras choco and cafe

Kamarier/e (2), banakier/e (2) - e re

Ginger Coffee Bar & Eatery

-
Prishtinë, Kosovë
Ginger coffee bar & eatery shpall konkurs për: kamarier/e (2) me ose pa përvojë pune banakier/e (2) me ose pa përvojë pune ndihmës/e kuzhiniere (2) me ose pa përvojë pune të interesuarit mund të lajmërohen në: ginger coffee bar & eatery, tel: +383 45 77 55 88 tags ginger coffee bar eatery gastronomi kamarier kamariere banakier banakiere p...

Shankiste, hamburgeriste, shërbyese e linjës - e re

Jaffa Food and Cake

-
Prishtinë, Kosovë
Jaffa food and cake hap konkurs per pozitat: shankiste hamburgeriste shërbyese e linjës lokacioni: rruga b, prishtine te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit 048 444 410 tags jaffa food and cake prishtine shankiste hamburgeriste sherbyese gastronomi sherbim

Skarist (2), ndihmës kuzhinier - e re

Koha Grill

-
Prishtinë, Kosovë
“koha grill” në ambientet e qendrës tregtare në prishtinë, “central park”, ka hapur konkurs për pranimin e punëtorëve në kategori të ndryshme, duke përfshirë: skarist (2) ndihmës kuzhinier mënyra e aplikimit: të gjithë të interesuarit ju ftojmë të kontaktoni në numrat tanë të telefonit: 049 424 142 dhe 049 535 725 tagged as: gastronomi, k...

Kamarier/e, shankist/e - e re

Taverna Tirona

-
Prishtinë, Kosovë
Taverna tirona në prishtinë hap konkurs për: kamarier/e shankist/e të interesuarit për aplikim mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 049 334 602 tags taverna tirona kamarier kamariere shankist shankiste

Kamarier/e (2), shankist/e (2) - e re

Symphony

-
Prishtinë, Kosovë
Restauranti symphony me traditë 16 vjeçare, në gatesat tradicionale, me shije autentike që nga viti 2001! restoranti symphony dallohet për veçantinë dhe ngrohtësinë e brendshme të tij nga njëra anë, dhe ndërthurjen e përsosjeve mes klasikes dhe bashkëkohores nga ana tjetër. symphony është projektuar në mënyrë të ngjashme me restorantet al...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gastronomi hoteleri turizem

Njoftime pune gastronomi hoteleri turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane