Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Gastronomi (Fshij) Fshijini të gjitha

Gastronomi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 31 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier, kuzhinier, ndihmës kuzhinier, pizzaman - e re

Molla e Egër - Agroturizëm

-
Prishtinë, Kosovë
Molla e egër agroturizëm në bernicë në afërsi të prishtinës , ka njërin ndër konceptet më atraktive të agroturizëmit, për herë të parë në vendin tonë. në kuadër të zgjërimit të familjes së saj shpall konkurs pune për plotësimin e pozitës në vijim: kamarier kuzhinier ndihmës kuzhinier pizzaman konkursi mbetet i hapur për 30 ditë. si të apl...

Shankist/e – barista - e re

Matcha Coffee and Eatery

-
Prishtinë, Kosovë
Matcha coffee & eatery shpall konkurs pune për: shankist/e – barista detyrat dhe përgjegjësitë: përgaditja e të gjitha llojeve të kafeve që janë në menu; detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së shankut, enëve dhe tavolinave. kualifikimet: përvoja e punës si shankist/e është përparësi; përvoja e punës në restorante është përparsi. mënyra e a...

Kamarier, banakier, kuzhinier/e, ndihmëse kuzhinier/e - e re

Trendi restaurant, fushë kosovë, shpall konkurs për vende të lira pune, në këto pozita: kamarier banakier kuzhinier/e ndihmës/e kuzhinier/e. të interesuarit për aplikim, të kontaktojnë në tel: 049 220 110 tags trendi restaurant kamarier banakier kuzhinier kuzhiniere fushe kosove

Picamen - e re

Taunita Foods

-
Prishtinë, Kosovë
Taunitafoods te mensa e studenteve hapë konkurs per dy vende pune: picamen dhe njohuri me pasta dhe risotto pervoje pune mbi 5 vjet, obligative. dergo cv-ne ne viber ne numrin +38349198962 tags taunita foods picamen gastronomi prishtine

Menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze - e re

SushiCO

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune kompania: sushico kosova sh.p.k afati për aplikim: deri më: 19/05/2021 pozitat: menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze. për kompaninë sushico kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës sushico. detyrat: detyrat caktohen në bazë të po...

Kamarier, banakier, kuzhinier/e, ndihmëse kuzhinier/e - e re

Trendi restaurant, fushë kosovë, shpall konkurs për vende të lira pune, në këto pozita: kamarier banakier kuzhinier/e ndihmës/e kuzhinier/e. të interesuarit për aplikim, të kontaktojnë në tel: 049 220 110 tagged as: banakier, fushë kosovë, kamarier, kuzhinier, kuzhiniere, trendi restaurant

Menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze - e re

SushiCO

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune kompania: sushico kosova sh.p.k afati për aplikim: deri më: 19/05/2021 pozitat: menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze. për kompaninë sushico kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës sushico. detyrat: detyrat caktohen në bazë të po...

Picamen - e re

Taunita Foods

-
Prishtinë, Kosovë
Taunitafoods te mensa e studenteve hapë konkurs per dy vende pune: picamen dhe njohuri me pasta dhe risotto pervoje pune mbi 5 vjet, obligative. dergo cv-ne ne viber ne numrin +38349198962 tagged as: gastronomi, picamen, prishtine, taunita foods

Kuzhinjer, ndimes kuzhinjer, kamarier, shankist - e re

Eni Fast Food

-
Kosovë
Fast food eni ne fushe kosove shpall konkurs për 1 (nje) kuzhinjer 1 (nje) ndimes kuzhinjer 1 (nje) kamarier 1 (nje) shankist i cili duhet ti plotësoj këto kushte: përvoje pune: shkathesi te mira organizative aftesi te mira te komunikimit verbal mosha: mbi 20 vjeçare fast food eni kërkon persona të cilët janë shumë bashkëpunues dhe punojn...

Kamarier, banakier, kuzhinier/e, ndihmëse kuzhinier/e - e re

Trendi restaurant, fushë kosovë, shpall konkurs për vende të lira pune, në këto pozita: kamarier banakier kuzhinier/e ndihmës/e kuzhinier/e. të interesuarit për aplikim, të kontaktojnë në tel: 049 220 110

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gastronomi

Njoftime pune gastronomi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane