Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha

Ekonomi dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 66 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomiste per supermarket durres - e re

KMY

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi ekonomist / ekonomiste ne supermarketet kmy kualifikimet arsim i larte ekonomik. te kete njohuri shume te mira te paketes baze ms office (windows, excel; power point). programit financa 5, alpha. njohja e programit. navision perben avantazh. te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune. te jete e komunikueshme me koleget dh...

Financiere - e re

ISDC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi "i.s.d.c" dega në shqipëri e kompanisë prestigjoze i.s.d.c ltd me qëndër në zvicër ushtron aktivitetin e saj edhe në shqipëri që prej 2009 me bazë prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, import- eksportin dhe ndërtimin. i.s.d.c kërkon një financiere . detyrat ...

Specialiste finance - e re

Globe Shops shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burime...

Prime recruitment albania kërkon të rekrutojë 4 kandidatë për pozicionin vakant arkëtar/e- qipro - e re

Prime Recruitment Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Prime recruitment albania po kërkon të rekrutojë 4 kandidatë për pozicionin vakant arkëtar/e për resortin më të madh në qipro . kërkohet: ✔ nivel mesatar i gjuhës angleze ✔ eksperienca e mëparshme përbën avantazh ofrohet: ✔ kontratë e rregullt pune minimumi 1 vjeçare ✔ akomodim, ushqim dhe transport të përfshira ✔ paga 1000 euro neto të i...

Ekonomiste - e re

Brandville

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi brandville është një kompani e fokusuar në tregtimin e produkteve të përdorura të luksit. fokusi i kompanisë është blerja me qëllim rishitjen, e produkteve second-hand. kompania operon brënda vendit me dyqan fizik, dhe jashtë me anën e shitjeve online. detyrat regjistrimin e faturave te shitjes. regjistrimin e faturave te blerj...

Ndihmes/e ekonomist - e re

Success Invest shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi puna realizohet ne kushte komode, dhe mund te biem dakord per ta realizuar me kohe te plote ose te pjeshme. detyrat perpilimi dhe regjistrimi i faturave te shitjes dhe shoqerimit. perpunimi dhe regjistrimi i faturave te blerjes ne perputhje me platformen e faturave. perpilimi dhe regjistrimi i transfertave bankare, mandat arket...

Ekonomiste - e re

AUTO START GROUP SPORT SELECT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi auto start group asg o forn vend pune te lire per : ekonomiste detyrat detyrat • rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura. • menaxhimi i arkes. • rregjistrimi i veprimeve të magazines. • rakordim dhe kontroll i llogarive të likujditetit, ndjekja e problematikave të likujditetit deri në zgjidhje • pagesa...

Ekonomist/e në market - e re

JURREI shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi supermarketi bioju, pjesë e grupit kadiu, është i vetmi supermarket në shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në europën perëndimore. cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore...

Ekonomist/e - e re

New Media Communications

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi new media communications është në kërkim të një ekonomisti për t'iu bashkuar ekipit tonë, i cili do të jetë përgjegjës për raportimin financiar dhe procesin e faturimit. kush jemi ne: ne jemi një ekip programuesish, inxhinierësh dhe ekspertësh të platformave e-commerce, që punojmë së bashku për të ndërtuar platforma unike digji...

Financiere - e re

Lim-Em

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqëria "lim-em" sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes impiantit të prodhimit të inerteve të zotëruar nga kjo e fundit. në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, nd...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomi dhe financa

Njoftime pune ekonomi dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane