Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 158 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator telefonike

Ad

Call Center

-
Tiranë, Shqipëri
Nese jeni ne kerkim te nje pune motivuese ne nje ambjent pozitiv qe te ofron mundesine e rritjes profesionale, jeni pikerisht ne vendin e duhur. vende vakante si operatore forex te gjuhes italiane, angleze dhe gjermane....

🔊 flet spanjisht? je ne kerkim te nje pune ku vleresohesh? apliko tani! 🔊

Ad

Premium Service

-
Tiranë, Shqipëri
Flet mire spanjisht? je ne kerkim te nje pune ku vleresohesh? 🔊 premium service kerkon te punesoje operatore telefonik ne gjuhe spanjolle. 👉 cfare kerkojme: - aftesi te mira komunikimi ne gjuhen spanjolle - disp...

Operator telefonik frengjisht - e re

RG Capital

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi operator telefonik flisni frengjisht dhe jeni akoma pa pune? atehere zgjidhja per ju jemi ne. rg capital eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me ose pa eksperience ne gjuhen; frenge ajo qe ne po ju ofrojme: punesim te perhershem; paga konkuruese mundesi rritjeje profesionalisht; ambjent dinamik,motivues dhe aktiv; bonuse te...

Operator - appuntamenti - projekte ne gjuhen italiane - e re

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico...

Marketing grup marketing group ofron vend pune retention - e re

Marketing Grup

-
Tiranë, Shqipëri
Zoteroni mire gjuhen italiane? jeni aktualisht ne kerkim te nje pune stabel ne nje ambient profesional e korrekt? keni ambicje per rritje profesionale dhe pozicione pune me paga konkurrente ne treg? jeni ne vendin e duhur, ne kompanine qe ofron mundesite e duhura per ju! kompania marketing group nje kompani stabel ne tregun e punes, e suk...

Inbound costumer care - english uk accent - e re

Bambus Group

-
Prishtinë, Kosovë
Bambus group is an independent market research company, founded in 2014 in prishtina. we are located in 8 cities kosovo, namely, prishtina, gjakova, mitrovica, ferizaj, vushtrria, lipjan, drenas and peja. our services are internationally certified and delivered to the european and global market. we would love to welcome you as: inbound cu...

Tirane, kerkohen konsulente financiare, italisht & spanjisht - e re

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje agjent financiar ne gjuhen italiane dhe spanjolle kerkohen: – njohuri shume te mira te gjuhes italiane ose spanjolle – disponibilitet i menjehershem – korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave – te kene patur eks...

Tirane, kerkohen agjente financiare, gjuha italiane, edhe pa eksperience - e re

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje agjent financiar ne gjuhen italiane. kerkohen: – njohuri shume te mira te gjuhes italiane – disponibilitet i menjehershem – korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave – te kene patur eksperience te meparshme ne fu...

Tirane, kerkohet operator telefonik, gjuha spanjolle - e re

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet operator telefonik njohes te gjuhes spanjolle nje mega kompani me filial qendror ne spanje, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pa...

Hiring customer support specialist (german) - e re

Sky Fox

-
Prishtinë, Kosovë
Hiring customer support specialist (german) wir suchen einen kundendienstspezialisten, der unsere kunden bei technischen problemen bei der nutzung unserer produkte und dienstleistungen unterstützt. zu den aufgaben des kundensupport-spezialisten gehören: • schnelle und genaue beantwortung von kundenanfragen per telefon, e-mail oder chat • ...

Shpallet vakant pozicioni i punes retention - e re

Marketing Group

-
Tiranë, Shqipëri
Zoteroni mire gjuhen italiane? jeni aktualisht ne kerkim te nje pune stabel ne nje ambient profesional e korrekt? keni ambicje per rritje profesionale dhe pozicione pune me paga konkurrente ne treg? jeni ne vendin e duhur, ne kompanine qe ofron mundesite e duhura per ju! kompania marketing group nje kompani stabel ne tregun e punes, e suk...

Kompania marketing group ofron vend pune ne pozicionin agjente apertura & retention - gjuha italiane - e re

Marketing Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania marketing group operon suksesshem ne fushen e telekomunikacionit duke trajtur argumenta mbi tregun e burses. jemi duke zgjeruar stafin tone dhe po kerkojme punonjes mbi pozicionin e punes agjent apertura & retention per gjuhen italiane. aplikantet kerkohet te plotesojne keto kritere: te njohin mire kompjuterin. te zoterojne gjuhe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane