Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 95 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agent-e call center - e re

Ad

Dino Call

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania jon bashkpunon me kompanin e njoftur google caktimin e terminav me klienata si dhe dhënjen e informacionev caktimi terminav për klienta si dhe trajtimi klientav përvoja punës në call center është e mirësear...

Euro target – ufficio di gestione clienti cerca 35 consulenti per attività inbound full/part time - e re

Euro Target Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Ufficio gestione clienti – inbound descrizione eurotarget, il centro auto multimarche, è una concessionaria italiana in costante e significativa crescita nel settore automotive al punto che, per seguire i nostri sempre più numerosi clienti, necessitiamo di nuovo personale: abbiamo quindi la necessità di introdurre 35 nuovi operatori nell’...

Shofer taxi dhe operatore - e re

LOV taxi

-
Tiranë, Shqipëri
Lov taxi tirane eshte e interesuar per staf ne pozicionet shofer taxi me patente te klasit d dhe d1. gjithashtu dhe per operatore me ose pa eksperienc. 0696868794

Albania contact center kerkohen operatore call center gjermanisht - e re

Albania Contact Center

-
Tiranë, Shqipëri
Acc tirana - nje firme gjermane ne zemer te tiranes! nese e flet gjuhen gjermane, eja punesohu tek ne! ne operojme vetem ne fushen e sondazheve, duke ju bere te ndiheni komod ne rolin e intervistuesit telefonik! prandaj apliko tani dhe fito rrogen qe deshiron! ofrojme: orare fleksibel (part time dhe full time). roge baze + bonus (per cdo ...

Kerkohen operatore call center gjermanisht - e re

ACC Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Info@acc-alb.com ose na shkruani ne rrjetet tona sociale facebook: acc tirana instagram: acctirana">acc tirana – nje firme gjermane ne zemer te tiranes! info@acc-alb.com ose na shkruani ne rrjetet tona sociale facebook: acc tirana instagram: acctirana"> nese e flet gjuhen germane , eja punesohu tek ne! info@acc-alb.com ose na shkruani ne ...

-kërkojmë agjente të thirrjeve në gjuhën shqipe dhe gjermane - e re

ScutiMarketing

-
Ferizaj, Kosovë
Scutimarketing është në kërkim të agjentëve të thirrjeve me aftësi të shkëlqyera komunikuese në gjuhën shqipe. nëse keni njohuri në gjuhën gjermane dhe në fushën e teknologjisë, ju jeni kandidati ideal për ne! detyrat dhe përgjegjësitë: përpunimi i thirrjeve dhe kërkesave të klientëve sigurimi i një shërbimi të shkëlqyer për klientin dhe ...

Kerkohen: staf per ne zyre / sherbim klienti - e re

Seldi njoftime

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen: staf per ne zyre / sherbim klienti vendodhja: blloku, tirane dergoni cv tuaj ne whatsapp 0697264683 pagesa 60000 lek + bonuse puna me turne (i pari dhe i dyti 09:00-17:00 / 16:00-22:00) ambient miqesor pune puna me kohe te plote mundesi rritje ne karriere •kusht anglishtja

Durres, ofrohet vend pune call center operator - e re

Naturali International ltd

-
Durrës, Shqipëri
Naturali international ltd sta cercando te!! la naturali international ltd, società italiana di export management con sede a londra, ricerca operatori di call center per una nuova campagna vendita di prodotti italiani di qualità nel settore del tartufo. dopo una prova di 6 mesi offriamo un’entusiasmante carriera nelle vendite internaziona...

Operator/e në qendrën e kontaktit për klientë - call center - e re

ELKOS Group

-
Pejë, Kosovë
Operator/e në qendrën e kontaktit për klientë - "call center" detyrat dhe përgjegjësitë: komunikon në formë të rregullt,të sjellshme dhe ndan prioritetet koordinimi,përpunimi dhe përcjellja e thirrjeve hyrëse, email dhe rrjete sociale ofron ndihmë dhe këshilla për konsumatorët,bashkëpunëtorët dhe punëtorët përgjigjet në thirrjet e konsuma...

Appointment setter - e re

Omelink

-
Prishtinë, Kosovë
Omelink is a united states based bpo company with operations out of kosovo offering services for the united states based clients. at omelink, our entrepreneurial culture is sustained by our shared core values of quality, integrity, and reliability. our client, slice merchant services is a new york city based company that provides payment ...

Agjent - e re

f

-
Prishtinë, Kosovë
Fwm ështe ne kerkim te 10 folesve të gjuhesgjermane ne poziten keshilltar per kujdesin ndaj klientit, per nje nder partneret tane ne sektorin treuhand ne zvicerr🇨🇭 kriteret: 🗣️. të folurit rrjedhshëm ne gjuhen gjermane� 🗣️. aftesi te shkelqyera të komunikimit verba l🗣️ te jeni tē gatshem per pune ekipore� 🧑🏻‍💻👩‍💻 te ken përvoje ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane