Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kategoritë:Bare dhe Restorante (Fshij) Fshijini të gjitha

Bare dhe Restorante

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 31 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune banakier, kamarier/e – 0697040430 - e re

Inpunto Caffe Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Inpunto caffé albania kërkon të punësojë: banakier, kamarier/e – ofrohet paga e kenaqshme – kushte te mira pune kerkohet eksperience e meparshme adresa: rruga “e dëshmorëve”, sheshi pranvera , durrës kontaktoni në : tel: 0697040430 e-mail : administrator@seogroup.al

Kuzhinier - e re

Përshkrimi best western premier ark hotel eshte pjese e best western international, inc i cili eshte nje nga zinxhiret me te medha nderkombetare te hotelerise. best western international ka me shume se 4000 hotele ne mbare boten. ju ftojme dhe ju te beheni pjese e ketij grupi per te fituar nje eksperience te paharrueshme. kualifikimet kuz...

Ndihmes kuzhinier/e - e re

Fishmarket Sunfish

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fishmarket sunfish kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier/e . detyrat të përgatis ushqimet në bazë të recetave të paracaktuara. të menaxhojë dhe monitoroj cilësinë e gatimit në kuzhinë. të menaxhojë dhe monitoroj cilësinë e furnizimit të kuzhinës. të mirëmbajë standardin e pastërtisë ne kuzhine. kualifikimet të ketë njohuri në fu...

Banakier

Kooperativa Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kooperativa lounge kerkon te punesoje: banakier me profilin si me poshte: te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si detyrat kryesore te barit. te kene sens te larte te mirekuptimit. aftesi shume te mira komunikimi. të kenë përkushtim dhe durim gjate orarit te punes. dhe mbi te gjitha të karak...

Kamarier

Kooperativa Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kooperativa lounge kerkon te punesoje: kamarier me profilin si me poshte: te njoh produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoj ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen; përcjell me profesionalizëm çdo klient; kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit; këshill...

Kamarier bari

Përshkrimi best western premier ark hotel eshte pjese e best western international, inc i cili eshte nje nga zinxhiret me te medha nderkombetare te hotelerise. best western international ka me shume se 4200 hotele ne mbare boten. ju ftojme dhe ju te beheni pjese e ketij grupi per te fituar nje eksperience te paharrueshme. kualifikimet kam...

Banakier/e

Klar&Coffee

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar restorant segafredo kërkon të punësojë: banakier/e detyrat mirëmban dhe është përgjegjës i produkteve të barit. duhet të jetë njohës/e i menuve dhe përbërësve të pijeve. kujdeset për pastrimin e gotave dhe enëve në hapësirat e banakut. të ketë përkushtim dhe durim gjatë orarit të punës. të jetë energjik dhe në shërbim të kl...

Banakier/e durres

SOPHIE

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi sophie caffe durres kerkon te punesoje : banakier/e ofrojme trajnim profesional per stafin të kryejë me cilësi dhe shpejtësinë e kërkuara porositë e klientëve. të ketë aftësi shumë të mira komunikimi. te kete deshiren per te mesuar dhe zhvilluar ne pune te interesuarit te kontaktojne ne nr :+355 68 855 1211

Kamarier/e durres

SOPHIE

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi sophie caffe durres kerkon te punesoje : kamarier/e ofrojme trajnim profesional per stafin. te kete deshiren per te mesuar dhe zhvilluar ne pune te jete i komunikueshem me klientet dhe koleget e tjere. te jete i gatshem te bashkepunoje. te interesuarit te kontaktojne ne nr : +355 68 855 1211

Waitresses (floor service)

Përshkrimi waitresses (floor service) working on floor service exciting casino & hotel project in czech republic; casino imperator; located on austrian border, is looking for experienced waitresses (floor service); bartenders & restaurant service personnel. we are offering following conditions for the applicants: 1 year contract with poss...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune bare dhe restorante

Njoftime pune bare dhe restorante dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane