Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Agjent Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 46 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sales representative fier - e re

Albtelecom

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi sales representative in fier purpose of the position: sales representatives are one of the key tools of sales, and their role to increase the customer base and directly contribute at increasing the profit of the company. detyrat duties responsible for giving effective and high quality service to every customers that enters in p...

Agjent shitjeje në terren - e re

GLOBAL RESOURCE TRADING SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi global resource trading shpk po kërkon agjent shitjeje në terren, energjik dhe me përvojë ne drejtimin e automjetit, për të ndihmuar shitjet tona dhe për të rritur biznesin përmes rrjetit tonë të klientëve në shqipëri. ne jemi duke kërkuar agjente shitjesh që do të përfshihen në: shpërndarjen e produkteve për larjen e makinave ...

Merchendiser - e re

NdreuHairSolutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania ndreu hair solutions pozicionin: merchendiser per markat nderkomtare si: olaplex, goldwell, antidotpro, framar,wildcolor detyrat 1. planifikon linjën e produkteve karshi standardeve të brendeve; 2. mirëmban ekspozimin e produkteve në rafte në perputhje me standardet e kompanisë; 3. kontrollon stoqet në pikat e shitjes,...

Agjente shitjesh terreni - e re

NdreuHairSolutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania ndreu hair solutions pozicionin: agjente shitjesh terreni per markat nderkomtare si: olaplex, goldwell, antidotpro, framar,wildcolor detyrat 1. planifikimi, drejtimi i aktivitetit te shitjes; 2. mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës; 3. këshillimi i klientëve gjatë blerjes; 4. kontaktimi dhe ofertimi i klientëve t...

Agjent shitje kanali horeca - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne shqiperi, shpall vakant pozicionin: agjent shitje kanali horeca detyrat • viziton çdo pike shitje ne zonen qe mbulon, sipas programit ditor. • sigurohet qe produkti eshte i pozicionuar ne vendin e duhur dhe sipas standarteve te ...

Agjent shitje elbasan - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Elbasan, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne shqiperi, shpall vakant pozicionin: agjent shitje/ elbasan detyrat • viziton çdo pike shitje në zonën që mbulon, sipas programit ditor. • sigurohet qe produkti është i pozicionuar në vendin e duhur dhe sipas standarteve te kompa...

Ekzekutiv shitjesh për zonën e durrësit - e re

Përshkrimi përgjegjësia e këtij pozicioni është arritja e objektivave të caktuara lidhur me vëllimin e shitjeve, nivelin e stokut, vizitat tek konsumatorët dhe aktivizimet në përputhje me udhëzimet dhe politikat e kompanisë. detyrat viziton çdo pikë shitje në zonën e tij sipas programit ditor. sigurohet që produkti është i pozicionuar në ...

Agjent shitje per pjese kembimi dhe vaji - e re

AUTOVIZION IVECO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi autovision sha, kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin "agjent shitje per pjese kembimi dhe vaj" (ne banak) adresa e punes: "autostrada tirane- durres, km 22, vlashaj" kualifikimet eksperience minimumi 2 vjet, ne fushen e automobilistikes. te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe italiane. aftesi per pune ne gru...

Agjent/e shitje - e re

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndricimit bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin : a gjente shitje ne showroom full time detyrat shoqëron klientët dhe i asiston ata me informacione mbi artikujt në sallonet e ekspozimit të kompanisë. mirëmban sallonin e ekspozimit sipas planit periodik të hartuar nga menaxheri i shitjeve në sallon. vler...

Agjent/e promocioni

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet është kompani që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit duke ofruar sherbimet internet, telefoni, tv, hosting, domain, etj. abissnet mbulon 90% të territorit të shqipërisë. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: agjent/e promocioni në tirane detyrat 1) shpërndarj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitje

Njoftime pune agjent shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane