Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha

Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 47 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet recepsioniste

Ad

The Central View Hotel

-
Vlorë, Shqipëri
The central view hotel vlore kerkon te punesoj recepsioniste per turnin e paradites . paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune . kontakt :0696535839 te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze,gjuhe te tjera perbejn...

Hotel belvedere vlore kerkon te punesoj kamariere

Ad

Belvedere Hotel

-
Vlorë, Shqipëri
Hotel belvedere vlore kerkoj te punesoj kamariere me kohe te plot te jet miqesore dhe e komunikueshme me stafin paga e kenaqshme.

Magazinier brunes kompania "brunes" sh.p.k. një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe... - e re

Vlorë, Shqipëri
Brunes kompania "brunes" sh.p.k. një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave,në sajë të zgjerimit të aktivitetit,kërkon kandidatë për pozicionin magazinier vlore duhet të ketë mbaruar minimalisht arsimin e mesëm (arsimi i lartë përbën avantazh).• duhet minimalisht 2 (dy) vjet eksperiencë...

Vlore, vip saloti ofron pune ne fushen e mobilerise - e re

VipProject

-
Vlorë, Shqipëri
Vip saloti është themeluar në vitin 1993 dhe është ndër liderët globalë si prodhues i markave dhe mobiljeve të nivelit të lartë. duke investuar vazhdimisht në teknologjitë e prodhimit dhe në njerëzit tanë ne jemi të njohur për vlerat që kemi dhe për pasionin në krijimin dhe realizimin e mobiljeve per vilat me luksoze deri ne hotelet me ma...

Banakier/e - e re

Vlorë, Shqipëri
📣 bar brown kerkon te punesoje : 🤵‍♂️ 🤵‍♀️ banakier/e ⏩ kriteret e punesimit 🔸️te kene eksperience te meparshme pune 🔸te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jene te rregullt dhe etik ne pune 🔸aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme 📌 kushte shume te mira pune dhe staf ...

Bar brown kerkon te punesoj banakier/e - e re

Vlorë, Shqipëri
👉 bar brown kerkon te punesoje 🍸banakier/e ✅ kriteret e punes: 💼 preferohen me eksperience te meparshme pune 😊 te jene te sjellshem dhe me etike pune 👉 te jene te shkathet dhe te komunikueshem ✅ofrohet: 🙋‍♀ ambient komod dhe kushte shume te mira pune 📍adresa: vlore, albania 📲📞te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telef...

Bar brown kerkon te punesoje banakier/e - e re

Vlorë, Shqipëri
📣 bar brown kerkon te punesoje : 🤵‍♂️ 🤵‍♀️ banakier/e ⏩ kriteret e punesimit 🔸️te kene eksperience te meparshme pune 🔸te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jene te rregullt dhe etik ne pune 🔸aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme 📌 kushte shume te mira pune dhe staf ...

Vlore, ofrohet vend pune promotore produkti - e re

tokdigital

-
Vlorë, Shqipëri
Je duke kerkuar nje pune shtese qe te plotesosh te ardhurat e tua, njohesh njerez te rinj, dhe te aftesosh veten edhe me shume ne fushen e marketingut? ne po te kerkojme ty! (vetem goca 19-25 vjec) të interesuarat duhet të plotësojnë kriteret si më poshtë: të kenë aftësi shumë të mira komunikimi, promovimi dhe shitjeje. të jenë të disponu...

Kerkohet recepsioniste - e re

The Central View Hotel

-
Vlorë, Shqipëri
The central view hotel vlore kerkon te punesoj recepsioniste per turnin e paradites. orari 07:00 - 15:00 . paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune. kontakt : 0696535839 -te zoteroj gjuhen angleze. - te jet e afte ne perdorimin e kompjuterit.

Vlore, ofrohet vend pune menaxher shitje per jugun e shqiperise - e re

LINDI-AL SHPK

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania “lindi-al” shpk kërkon të punësojë menaxher shitjesh (në terren) me kohë të plotë për zonën e vlore , fier (sarande - gjirokaster- tepelene) detyrat dhe përgjegjësitë: të përfaqësojë kompaninë në një mënyrë profesionale dhe pozitive në cdo moment të marre porosite tek klientet ekzistues të identifikojë klientë të rinj të menaxhoj...

Vlore, ofrohet vend pune furnitor caffe - e re

Medusa Caffe

-
Vlorë, Shqipëri
Vlore, ofrohet vend pune shperndares caffe. "medusa caffe" sh.p.k. kompania me prestigjoze e shitjes me shumice dhe pakice te kafes, me dege ne australi, brazil, vietnam, ofron mundesi punesimi per: vlore per nevojat e sherbimit ndaj klienteve tane: 1. te jete i pergjegjshem 3. te kete deshire dhe vullnet te mesoje per produktin ne fjale....

Vlore, ofrohet vend pune ndihmes marangoz

papas furniture

-
Vlorë, Shqipëri
Ofrohet vend pune ndimes marangoz me ose pa ekperience te kete deshire dhe vullnet te njohi me teper proceset e punimit te drurit prerje montime pastrime paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit 068 22 00 311 adresa vlore rruga irakli pylli, prane poligonit. cel. : 0682200311 whatsapp ofroh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune vlore

Njoftime pune vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane