Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 4000 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet motorrist me eksperiecne

Ad

Coco Crepes & Juice

-
Tiranë, Shqipëri
Motorrist me eksperience pune tunri 2 orari 4 me 12 e 30 pasdites me motorrin e tij paga sh e mire shperndarje krepash rruga durresit shkolla qemal stafa

Hyperion call center kerkon agjent marketingu ne gjuhen angleze ose italiane.

Ad

HYPERION

-
Tiranë, Shqipëri
Hyperion call center hap vende te lira pune ne pozicionet : -operator anglisht -operator italisht kerkohet -nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim -operator me ose pa eksperience te meparshme -energji,pozitivi...

Menaxhere zyre - e re

Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune menaxhere zyre real estate te komuna e parisit pages baze+bonus

Kerkohet banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet banakier/e. "papion-bar". rruga "andon zako cajupi" (perballe farmaci "daja"); tirane. paga e kenaqeshme. kontaktoni direkt ne whatsapp per me shume: afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 09:08

Kerkojm punetore fast foodi - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojm punetore fast foodi me eksperienc. afati i fundit i aplikimit: 10/12/2022 09:08

Magazinier - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme te punesojme mazinier supermarketi paga 30000 neto pune 8 ore ne dite cdo te diele pushim proceset e punes jane transporti dhe mirembajtja e produkteve ne magazine . afati i fundit i aplikimit: 31/04/2021 09:29

Shites/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Mototaso service & accessories me nje eksperienc shume vjecare ne treg dhe perfaqesine e brandeve me te njohura europiane te aksesoreve te motorrave , i vendosur me show-room ne zonen yzberisht/tirane , kerkon te plotesoje stafin me te reja dhe te rinj energjik dhe me etik pune te cilet kane deshire te punojne , ne pozicionin shites/e. pr...

Bar kafe next kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar kafe next kerkon staf - 2 kamarier/e -1 banakier/e 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. lokali eshte ne rikonstruk...

Pozicion i lire pune sanitare pastruese pjatalarese restorant floga rruga e elbasanit - e re

Tiranë, Shqipëri
Pozicion i lire pune sanitare pastruese pjatalarese restorant floga rruga e elbasanit afati i fundit i aplikimit: 31/05/2021 11:16

Pozicion i lire pune korrier shperndaresh porosish me biciklete restorant floga rruga e elbasanit - e re

Tiranë, Shqipëri
Pozicion i lire pune korrier shperndaresh porosish me biciklete restorant floga rruga e elbasanit afati i fundit i aplikimit: 31/05/2021 11:21

Ofroj vend pune mesuese anglisht. - e re

Tiranë, Shqipëri
Ofroj vend pune mesuese anglisht ne nje qender kursesh ne babrru. mesuesja duhet te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.pagesa 300 leke/ora me mundesi rritje ne baze te oreve. te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem: + tel/ whats app. afati i fundit i aplikimit: 10/05/2021 11:29

Kerkoj ndihmes guzhinier - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme ndihmes/e guzhiniere necsektorin e sallatave sidomos, turni i dyte, rroga e larte, siguracione ! afati i fundit i aplikimit: 03/07/2021 13:06

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane