Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha

Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 49 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitje - e re

B.M shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitje kompania "b.m" shpk ofron pozicion te lire pune, menaxher shitje ne shkoder . pozicioni: menaxher shitje ne shkoder . kompania "b.m"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe shqiperine dhe vendet e ballkanit, ka eskluzivitet shitjen e pijes energjike b52 origjinale nga hollanda, birren ba...

Shkoder, ofroj vend pune - e re

call center shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Telework agjent marketing spanjisht🇪🇦 italisht🇮🇹 gjermanisht🇧🇪greqisht🇬🇷anglishit🇬🇧 keni deshire te keni sa me shume te ardhura? jeni ne vendin e duhur! cfare ofrojme: 1) paga baze duke filluar nga 500 euro dei ne 800 euro+ 100 per cdo ftd bonuse shume te larta per cdo ftd te grupit + % te larte 2) kontrate pune full time ne baz...

Shkoder, ofroj vend pune turni i dyte - e re

Kancelari.artvizion

-
Shkodër, Shqipëri
Kancelari artvizion kërkon të punësojë punonjese kancelarie ofrojme: – paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – ambient komod dhe motivues – bonuse konkuruese kërkojme: – te zoteroje gjuhen angleze – aftesi te mira komunikuese – te punoje ne grup – seriozitet ne pune – ambicie dhe vendosmeri dergo cv ne adresen: kancelari.artvizion@gma...

Ofrohet vend pune shites/magazinier - e re

Shkodër, Shqipëri
Ofrohet vend ne qytetin e shkodres per shites dhe punonjes magazine. te kete minimumi arsim te mesem, njohuri per perdorimin e kompjuterit, dhe aftesi te mira komunikimi dhe pune ne grup. preferohet te kete njohuri ne fushen e hidraulikes dhe elektrikes. per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr cel. ose , dhe te dergo...

Shkoder, ofroj vend pune shites - e re

Arian.

-
Shkodër, Shqipëri
Ofrohet vend ne qytetin e shkodres per shites dhe punonjes magazine. te kete minimumi arsim te mesem, njohuri per perdorimin e kompjuterit, dhe aftesi te mira komunikimi dhe pune ne grup. preferohet te kete njohuri ne fushen e hidraulikes dhe elektrikes. per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr cel. 0699844266 ose 069...

Kamarier shkoder, vend pune - e re

Shkodër, Shqipëri
Vend pune i lire ne shkoder : -kamarier pagesa ne baze te performances dhe eksperiences. per me shume informacion kontaktoni me mesazh ne numrin e kontaktit bashkengjitur. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 09:46

Shkoder, kerkohet kamarier - e re

Lorest123

-
Shkodër, Shqipëri
Vend i lire pune shkoder : - kamarier pagesa ne baze te performances dhe eksperiences = 30.000 leke kontaktoni ne numrin +355 69 207 8533 cel. : +355 69 207 8533

Shkoder, kerkohet pastruese/ sanitare - e re

Lorest123

-
Shkodër, Shqipëri
Vend i lire pune shkoder: - pastruese/ sanitare pagesa e kenaqshme ne baze te eskperiences dhe performances. kontaktoni ne numrin : +355 69 207 8533 cel. : +355 69 207 8533

Menaxher dyqani shkoder - e re

Shkodër, Shqipëri
Kompania globe, e krijuar ne vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve me te mira nderkombetare me celesin e suksesit “ stafin e perkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit” kerkon te punesoje: drejtues i dyqanit globe detyrat/pergjegjesite e pergjithshme te pozicionit ...

Shkoder, ofroj vend pune turni i trete call center operator ne gjuhen angleze

Shkoder2021

-
Shkodër, Shqipëri
Kerkoj operator per call center ne gjuhen angleze. ofrojme nje ambjent punet shume komode dhe te qete. kushtet e punes: 1. te komunikoje anglisht 2. te punoje vetem turn i trete (preferohet mashkull) 3. te punoje maximumi 40 ore ne jave nqs i plotesoni keto kushte dhe jeni te interesuar ju lutem me kintaktoni ne 0692578625 numer i kufizua...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shkoder

Njoftime pune shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane