Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 835 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik kabllor - e re

Interadria L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: teknik kabllor detyrat dhe përgjegjësite: htrirjen dhe tërheqjen e kabllove (optike, koaksiale, bakrit, utp/stp/sftp etj.) në shtylla të ndryshme, në ndërtesa të banimit, dhe/apo në ndërtesa afaristeshtrirjen dhe tërheqjen e kabllove në infrastrukturë nëntokësore me kompresorë me presion (fiber blowing) dhe me dorështrirjen dhe të...

Dizajner grafik - e re

Horizon Plus

-
Prishtinë, Kosovë
Horizon plus është kompani e marketingut dhe zhvillimit të softuerëve që ofron zgjidhje inovative për bizneset dhe individët. kompania jonë është në kërkim të personave kreativ dhe të motivuar për të zhvilluar karrierën, që ti bashkohen ekipit. horizon plus ofron mundësi punësimi në një ambient modern dhe shoqëror, dhe mundësi të mëdha të...

Shitës ambulantiv - e re

ORBICO Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Orbico është distributor kryesor në evropën juglindore, kompani rajonale me biznes në 20 vende.ne kemi më shumë se 8000 të punësuar dhe menaxhojmë më shumë se 200 marka globale dhe lokale.për të mbështetur rritjen e biznesit tonë në kosovë ne po kërkojmë kandidatë të besueshëm, entuziastë dhe të orientuar në rezultate për pozitën e:shitës...

Operator i makinave prodhuese (4) - e re

Euro Kosova shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Www.euro-kosova.com | facebook: flutra eurokosova sh.p.k., është kompani kosovare lider në fushën e prodhimit të letrës higjenike me teknologjin më të përparuar dhe inovative në ballkan për prodhimin e letrës higjenike.detyrat dhe përgjegjësitë:•bëjn instalimin, kontrollimin dhe monitorimin e të gjitha makinave që nga montimi deri te proc...

Consultant for it school curriculum development - e re

OJQ PEN

-
Prishtinë, Kosovë

Teknik kabllor - e re

Interadria L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: teknik kabllor detyrat dhe përgjegjësite: htrirjen dhe tërheqjen e kabllove (optike, koaksiale, bakrit, utp/stp/sftp etj.) në shtylla të ndryshme, në ndërtesa të banimit, dhe/apo në ndërtesa afaristeshtrirjen dhe tërheqjen e kabllove në infrastrukturë nëntokësore me kompresorë me presion (fiber blowing) dhe me dorështrirjen dhe të...

Dizajner grafik - e re

Horizon Plus

-
Prishtinë, Kosovë
Horizon plus është kompani e marketingut dhe zhvillimit të softuerëve që ofron zgjidhje inovative për bizneset dhe individët. kompania jonë është në kërkim të personave kreativ dhe të motivuar për të zhvilluar karrierën, që ti bashkohen ekipit. horizon plus ofron mundësi punësimi në një ambient modern dhe shoqëror, dhe mundësi të mëdha të...

Shitës ambulantiv - e re

ORBICO Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Orbico është distributor kryesor në evropën juglindore, kompani rajonale me biznes në 20 vende.ne kemi më shumë se 8000 të punësuar dhe menaxhojmë më shumë se 200 marka globale dhe lokale.për të mbështetur rritjen e biznesit tonë në kosovë ne po kërkojmë kandidatë të besueshëm, entuziastë dhe të orientuar në rezultate për pozitën e:shitës...

Operator i makinave prodhuese (4) - e re

Euro Kosova shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Www.euro-kosova.com | facebook: flutra eurokosova sh.p.k., është kompani kosovare lider në fushën e prodhimit të letrës higjenike me teknologjin më të përparuar dhe inovative në ballkan për prodhimin e letrës higjenike.detyrat dhe përgjegjësitë:•bëjn instalimin, kontrollimin dhe monitorimin e të gjitha makinave që nga montimi deri te proc...

Consultant for it school curriculum development - e re

OJQ PEN

-
Prishtinë, Kosovë
Request for expression of interestconsultant for it school curriculum developmentdescription: ngo peer educators network (pen) is looking for a consultant for it school curriculum development on behalf of amplifying local voices for equitable development (alved), a uk government’s conflict, stability and security fund (cssf) funded projec...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prishtine

Njoftime pune prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane