Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elektricist - e re

Www.hidrodrini.com tagged as: elektricist, hidrodrini, kompania e ujesjellesit rajonal, peje

Konkurs pune - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Kastrati group shpall vende të lira të punës: pejë vende të lira në pompë: mirëmbajtës i pikës (m) të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit 049/851-420 ose të vizitojnë pikën direkt.

Supply planner (w/m/d) // planifikues i furnizimit (f/m/d) ( 5 pozita) - e re

KoCon SH.P.K.

-
Pejë, Kosovë
Përgjegjësitë dhe detyrat: planifikimi i artikujve duke përfshirë përcaktimin e artikujve që do të ruhen dhe sasive të tyre sigurimi i aftësisë për të ofruar për klientët tanë përmes planifikimit të furnizimit menaxhimi i pengesave të mundshme me ndërfaqet e kërkuara krijimi dhe gjurmimi i porosive përpunimi i ankesave dhe gjetja e zgjidh...

Supply planner (w/m/d) / planifikues i furnizimit (f/m/d) (5) - e re

KoCon

-
Pejë, Kosovë
Supply planner (w/m/d) // planifikues i furnizimit (f/m/d) përgjegjësitë dhe detyrat: planifikimi i artikujve duke përfshirë përcaktimin e artikujve që do të ruhen dhe sasive të tyre sigurimi i aftësisë për të ofruar për klientët tanë përmes planifikimit të furnizimit menaxhimi i pengesave të mundshme me ndërfaqet e kërkuara krijimi dhe g...

Kontrolluesi (f/m/d) / controller (w/m/d) - e re

KoCon

-
Pejë, Kosovë
Kontrolluesi (f/m/d) // controller (w/m/d) përgjegjësitë dhe detyrat: mirëmbajtja dhe zhvillimi i mëtejshëm i sistemit ekzistues të raportimit zhvillimi dhe zbatimi i raporteve dhe kpi-ve të reja përgatitja e raporteve, analizave ad hoc dhe llogaritjeve të profitabilitetit interpretimi dhe nxjerrja e të dhënave dhe proceseve kritike zhvil...

Merchandiser

Devolli Logistic System

-
Pejë, Kosovë
Devolli logistic system (dls) sh.p.k me aktivitet kryesor afarist të shitjes dhe distribuimit të produkteve ushqimore, përkatësisht produkteve të kafes dhe miellit, shpallë : konkurs pune titulli i pozites: merchandiser vendi: mundësi punësimi në tërë kosovën detyrët dhe përgjegjësitë e pozitës: eshtë përgjegjës për zgjerimin, ruajtjen e ...

Ofroj pune per mësimdhënës/e të gjuhës gjermane 24

Pejë, Kosovë
Connect-school është shkollë e formuar në vitin 2014 në pejë, me mbi 300 nxënës në fusha të ndryshme. ne kërkojmë mësimdhënës të gjuhës gjermane që duan t'i bashkohen stafit tonë. orari i punës: orar i rregullt detyrat dhe përgjegjësitë: është përgjegjës/e për realizimin e kurseve të gjuhës gjermane në kuadër të kërkesës së nxënësve. kual...

Mësimdhënës të gjuhës gjermane

Connect School

-
Pejë, Kosovë
Vendi: pejë orari i punës: orar i rregullt detyrat dhe përgjegjësitë: është përgjegjës/e për realizimin e kurseve të gjuhës gjermane në kuadër të kërkesës së nxënësve. kualifikimet e kërkuara: kandidati/ja duhet të ketë diplomë universitare ne fushën relevante aftësi të mira menaxheriale dhe përpikmëri aftësi të mira në komunikim verbal d...

Shites/e

HITI Kamina

-
Pejë, Kosovë
Hiti kamina shpall konkurs pune për pozitën "shitës/e" njohuritë dhe shkathtësitë e nevojshme: - të ketë aftësi shumë të mira komunikuese; - aplikantët me përvojë pune kanë përparësi - të jetë i/e aftë të punoj në ekip; detyrat dhe përgjegjësitë: - u propozon dhe i ndihmon klientët në zgjedhjen e produktit përkatës; - të ketë aftësi të mi...

Operator prodhimi (2)

Korporata Rugove

-
Pejë, Kosovë
Korporata rugove , është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit, me brende të mirënjohura kosovare si ujë rugove dhe djathë rugove. të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë e korporatës, ftohen që të aplikojnë për pozitat e hapura të punës në fabrikën e djathit “rugove” sh.p.k. në drelaj, pejë. pozitat e h...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune peje

Njoftime pune peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane