Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(8)
Lloji
  • Pa përcaktuar(8)

Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mjek stomatolog dhe laborant dentar - e re

Lushnjë, Shqipëri
🦷 my dental tourism ofron mundesimi punesimi si: 🥼mjek stomatolog (protetik /implantologji) 🔬laborant dentar (design ose protezist) ✅ aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - preferohet te kene eksperience disa vjecare. - te jene korrekte dhe etike gjate punes. -aftesi te mira komunikuese -aftesi te mira te punes ne grup...

Lushnje, ofrohet vend pune oficer kredie lushnje - e re

Fondi BESA

-
Lushnjë, Shqipëri
Njoftim punësimi fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vënd të lirë pune në pozicionin oficer kredie për qytetin lushnjë, kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: të kenë diplomë të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; preferohet të kenë eksperiencë pune në sektorë të n...

Neptun, këshillues klienti lushnjë - e re

Neptun shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Profili i kompanisë : balfin group , balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 5200 punon...

Lushnje, ofrojme vende pune kamarier/e, mirmbajtes pishine, picajol, zgarist

Eldon park

-
Lushnjë, Shqipëri
Ofrojme vende pune kamarier/e mirmbajtes pishine picajol zgarist nr telefoni:0692020939 whatsapp

Lushnje, ofrohet vend pune sportelist/e – arkëtare banke

ESP Consulting

-
Lushnjë, Shqipëri
Realitet bankar i rëndësishëm ne vend kërkon sportelist/e – arkëtare banke funksionet dhe përgjegjësitë: · shërbimi në kohë dhe me cilësi i të gjithë klientëve që paraqiten në sportel, duke respektuar procedurat dhe rregulloret e arkës. · verifikimi i klientëve të cilët kryejnë veprime në sportel. · sigurimi që rregulloret kundër parandal...

Lushnje, ofrohet vend pune oficer kredie lushnje

Fondi BESA

-
Lushnjë, Shqipëri
Njoftim punësimi fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vënd të lirë pune në pozicionin oficer kredie për qytetin lushnjë. kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: të kenë diplomë të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; preferohet të kenë eksperiencë pune në sektorë të n...

Lushnje, ofrohet vend pune analist kredie, lushnje

FED invest

-
Lushnjë, Shqipëri
Njoftim punësimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 30 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: “analist kredie” për rrethin lushnje detyra: përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës...

Neptun, këshillues klienti lushnjë

Neptun shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Profili i kompanisë : balfin group , balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 5200 punon...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lushnje

Njoftime pune lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane