Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha

Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sekretare - e re

Industry Group Shpk

-
Lipjan, Kosovë
Kerkohet sekretare per nje call center ne lipjan. - me experience pune ne pozicione te ngjashme ne zyra, kompani private etj - te jete e shkathet dhe flexibel ne pune / te mund te punoje ne grup. me kohe te plote pune dhe kontrate te rregullt pune. orari nga e hena - premte 9-17:00 diten e shtune 9:14 :00 - te mbaje prezencen e pu...

Zyrtar/e për çështje pronësore - e re

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë
Në bazë të ligjit nr. 06/l – 114 për zyrtarët publikë, neni 38 (1,2,3 dhe 4) dhe rregullores (qrk) nr. 16/2020 për pranimin dhe karrierën në shërbimin civil të republikës së kosovë, neni 40 komuna lipjan shpall: konkurs lëvizje brenda kategorisë të drejtë për aplikim në këtë procedure kanë vetëm nëpunësit civil ekzistues të së njëjtës kat...

Zyrtar/e për çështje pronësore - e re

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë
Në bazë të ligjit nr. 06/l – 114 për zyrtarët publikë, neni 38 (1,2,3 dhe 4) dhe rregullores (qrk) nr. 16/2020 për pranimin dhe karrierën në shërbimin civil të republikës së kosovë, neni 40 komuna lipjan shpall: konkurs lëvizje brenda kategorisë të drejtë për aplikim në këtë procedure kanë vetëm nëpunësit civil ekzistues të së njëjtës kat...

Asistent/e në shitje (lipjan) - e re

Doni Group

-
Lipjan, Kosovë
𝘿𝙚𝙩𝙮𝙧𝙖𝙩 𝙙𝙝𝙚 𝙥𝙚̈𝙧𝙜𝙟𝙚𝙜𝙟𝙚̈𝙨𝙞𝙩𝙚̈: • te realizoj shitjen e frutave dhe perimeve ne pika te shitjes; • te kujdeset qe konsumatori te kete sherbim cilesore dhe korrekt; • te kujdeset qe sektori te jete gjithhere i furnizuar me mall dhe te jete i mirembajtur; • te kryej detyra tjera qe mund te kerkohen lidhur me vendin dhe ...

Ambulantiv

O & D Group sh.p.k.

-
Lipjan, Kosovë
Mban përgjegjësi për shitjen e mallit për të cilin punon në bazë të planit të caktuar nga udhëheqësi; bën përgatitje para daljes në teren, vendos qëllimet për secilën vizitë, dhe përcakton prioritet gjatë vizitave; bën prezentimin, dhe shitjen e produkteve në terenin përkatës, që i caktohet. mban evidenca financiare ditore për vlerat e ma...

Faturist/e

O & D Group sh.p.k.

-
Lipjan, Kosovë
O & d group sh.p.k. është në kërkim të një faturiste detyrat dhe përgjegjësit e faturistes: regjistron faturat shitëse dhe kthimet mirëmbanë faturat dhe dokumentet burimore në dosjet përkatëse (arkiva) regjistron faturat shitëse dhe dokumentet tjera financiare në bazë të dokumenteve tjera burimore që janë të përcaktuara me rregullore të b...

Ambulantiv

O & D Group sh.p.k.

-
Lipjan, Kosovë
Mban përgjegjësi për shitjen e mallit për të cilin punon në bazë të planit të caktuar nga udhëheqësi; bën përgatitje para daljes në teren, vendos qëllimet për secilën vizitë, dhe përcakton prioritet gjatë vizitave; bën prezentimin, dhe shitjen e produkteve në terenin përkatës, që i caktohet. mban evidenca financiare ditore për vlerat e ma...

Roje të sigurimit fizik ( sigurim themelor) (10)

International Security

-
Lipjan, Kosovë
“international security ” sh.p.k shpall vende të lira pune: 10 pozita roje të sigurimit fizik ( sigurim themelor) lokacioni: prishtinë, lipjan, arllat, hajvali ofrojmë punësim të menjëhershëm. avancim në karrierë si dhe kushte të mira të punës. përparësi kanë personat të cilët janë të licencuar nga ministria e punëve të brendshme. kualifi...

Ndihmese e kuzhines (5)

Pasta Fasta

-
Lipjan, Kosovë
Pasta fasta rekruton ndihmese te kuzhines me lokacion ne çagllavice / lipjan. pergjegjesite : mirembajtje e vendit te punes. larje e eneve / mjeteve te punes. grirje e perimeve. ndihmese ndaj pergatitjeve te kuzhines orari 7:00-15:00. gjysme ore pauze. e diele pushim. me kontrate te punes. per aplikim ne numrin : 049430113.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lipjan

Njoftime pune lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane