Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 30 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme shites ne dyqan pjese kembimi / lezhe - e re

Lezhë, Shqipëri
Kompania degert auto sh.a kerkon qe te punesoje shites/e ( per ne dyqan ) me vendodhje ne lezhe -ofrohet kontrate e rregullte pune + kushte dhe page shume e mire kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ( i larte perben avantash) 2. mosha duhet te jete 25-35 vjec 3.te kete eksperience pune ...

Punonjes dyqani / sistemues - lezhe - e re

Lezhë, Shqipëri
Kompania “degert auto ” kerkon te punesoje punonjes dyqani / sistemues produktesh ne rafte ne zonen e lezhes. kompania degert auto sha synon qe te ndertojme nje skuader te qendrueshme,me individe qe e vleresojne punen dhe duan te bashkepunojne me ne per nje kohe te gjate.jemi ne kerkimi te individi te motivuar per tiu bashkuar ekipit tone...

Shperndares porosish me motorr / lezhe - e re

Lezhë, Shqipëri
Kompani degert auto sha kerkohet shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e lezhes mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( kategorine b). preferohet me eksperience pune detyrat: -te shperndaje mallrat ne kohe e ne vendodhjen e duhur -i komunikueshem -te...

Kerkohet shofer / lezhe - e re

Lezhë, Shqipëri
Kompani degert auto sha kerkon shofer me kohe te plote per shperndarje ne zonen e lezhes . mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( kategorine b). preferohet me eksperience pune detyrat: -te shperndaje mallrat ne kohe e ne vendodhjen e duhur -i komunikueshem -te bashkepunoje me ko...

Kerkojme arketare / lezhe - e re

Lezhë, Shqipëri
Kompani degert auto sh.a , kerkon te punesoje : arketare per ne dyqanin e saj me te ri ne qytetin e lezhes kualifikimet / kerkesat te jete banuese ne qytetin e lezhes te kete perfunduar arsimin e larte, te kete eksperience pune ne arke per me shume se 1 vjet, te njohe programet alpha web ne nivel mesatar, te jete serioze, punetore dhe e p...

Bukëpjekës lezhë - e re

JURREI shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi supermarketi bioju, pjesë e grupit kadiu, është i vetmi supermarket në shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në europën perëndimore. cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore...

Hotel bar restorant ne shengjin kerkon staf

Lezhë, Shqipëri
Hotel bar restorant ne shengjin kerkon staf kamarier/e banakier/e sanitare 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adre...

Lezhe, ofroj vend pune specialist i sherbimit te klientit

Kredo Finance Shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Hapur me: e vlefshme deri me: emri kompanise: 6 prill 2021 18 prill 2021 kredo finance shpk rreth nesh kredo finance sh.p.k, një institucion financiar mikrokredie, i cili ka filluar operimin në treg, për të ofruar tek individët, kredi konsumatore pa kolateral me shërbim të shpejtë dhe proces të përshtatshëm të huamarrjes, pa anashkaluar s...

Shengjin, ofroj vend pune

Kompleksi turistik "ermiri palace" adresa: rruga: fran ivanaj shëngjin - lezhë në prag të hapjes së sezonit turistik 2021, shpall ofertën për vende të lira pune për profesionet e mëposhtme: 1. kuzhinier/e 2. ndihmës kuzhinier/e 3. picier/e 4. recepsionist/e 5. banakier/e 6. kamarier/e 7. sanitare 8. pjatalarëse kërkesa / kualifikime / aft...

Kerkohet picier (sezonal) qershor - shtator, ne shengjin, lezhe

Lezhë, Shqipëri
Kerkohet picier (sezonal) per muajt qershor- shtator, ne shengjin, lezhe. ofrohet: - kushte te mira pune; - page e kenaqshme; - okomodimi dhe ushqimi mundesohet nga punedhenesi. te interesuarit te kontaktojne ne nr. telefonit ose dergoni sms ne whatsapp. afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 18:07

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lezhe

Njoftime pune lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane