Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Himarë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(62)
Lloji
  • Pa përcaktuar(62)

Himarë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 62 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sanitare orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Zgarist/e orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Banakier/e orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Pjatalarese orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Kamarier/e bari orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Ndihmes kuzhinier/e orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Kamarier/e restoranti orzo marine ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Orzo marine ne himare kërkon të punësojë me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira himare 0695325939 0697361770 me eksperience pune. ushqim dhe fjetje e siguruar ofrohen paga te mira

Himare, ofroj vend pune profesionist per sufllaqe dhe zgare - e re

agjensi reklama

-
Himarë, Shqipëri
Fast food dhe grill ne qytetin e himares kerkon te zgjeroj stafin e saj me profesionist. kerkohet staff per sufllaqet dhe grillen . preferohen kandidatet serioz dhe me eksperience ne kete fushe. paga starton nga 50.000 leke deri ne 100.000 leke. mbulohet akomodimi per peronat qe vijne te punojne ne sezonin veror. te gjithe te interesuarit...

Himare, kerkohet punetor per fast food - e re

agjensi reklama

-
Himarë, Shqipëri
Sufllaqeri guma himare kerkon staff per sezonin veror. kandidatet duhet te jene profesionist dhe te kene eksperience te mepareshme ne fushen e fast food. te jene te disponueshem per te punuar ne grup dhe te kene komunimik korrekt me klientet dhe koleget. marim persiper akomodimin per stafin. pagesa e punes starton nga 50.000 leke te reja....

Fast food ne himare kerkon te zgjeroje staf - e re

Himarë, Shqipëri
Fast food ne himare kerkon te zgjeroje staf - 2 kamariere femra - 2 punonjese qe te kene eksperience ne pergatitjen e krepave. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune himare

Njoftime pune himare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane