Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 17 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher marketi, zëvëndës menaxher marketi, arkëtar (gjakovë) - e re

KAM Market

-
Gjakovë, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, gjakove, market, menaxher, zevendes menaxher

Përfaqësues mjekësor (territor të dukagjinit) - e re

KRKA

-
Gjakovë, Kosovë
[email protected] tagged as: farmaci, gjakove, infermieri, krka, peje, përfaqësues mjekësor, territori i dukagjinit

Përfaqësues mjekësor (territor të dukagjinit) - e re

KRKA

-
Gjakovë, Kosovë
Info.xk@krka.biz tags krka perfaqesues mjekesor peje gjakove territori i dukagjinit farmaci infermieri

Instruktorë i programimit kompjuterik - e re

Shkolla Digjitale Gjakovë

-
Gjakovë, Kosovë
Si rezultat i suksesit dhe procesit të zgjerimit, shkolla digjitale në gjakovë ka hapur konkurs për të gjithë ata që i përshtaten profilit të punës për: instruktorë të programimit kompjuterik lokacioni: gjakovë kriteret për pranim: njohuri dhe shkathtësi komunikimi në gjuhën angleze njohuri dhe përvojë në programim kompjuterik të ketë dës...

Përfaqësues mjekësor (territor të dukagjinit) - e re

KRKA

-
Gjakovë, Kosovë

Agjent/e i/e shitjes (3) – regjionin e gjakovës dhe pejës - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Gjakovë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Kamarier, delivery

Qebaptore "Gjakova e vjetër"

-
Gjakovë, Kosovë
Qebaptore “gjakova e vjeter” hap konkurs për: kamarier delivery numri per kandidatët e interesuar: 044 129 142 tagged as: delivery, gjakova, kamarier, qebaptore gjakova e vjeter, sherbim, shofer, ushqim

Shitës/e ( fushë kosovë, prishtinë, prizren, gjakovë)

AZTECH ELECTRONICS

-
Gjakovë, Kosovë

Zyrtar kryesor financiar dhe i thesarit

KRU “Gjakova” SH.A

-
Gjakovë, Kosovë
Www.kru-gjakova.com tags kru gjakova zyrtar kryesor financiar dhe i thesarit financa ekonomi thesar gjakove

Ftese per bashkepunim / poziv za saradnju / invitation for cooperation

Platforma CiviKos

-
Gjakovë, Kosovë
Ftesë për bashkëpunim për përfaqësues të këshillave të fshatrave dhe lagjeve, dhe ojq-ve lokale nga komunat/rajonet klinë, vushtrri, fushë kosovë, kamenicë, mitrovicë dhe gjakovë ftesë për bashkëpunim për përfaqësues të këshillave të fshatrave dhe lagjeve, dhe ojq-ve, të cilët veprojnë në rajonet klinë, vushtrri, fushë kosovë, kamenicë, m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gjakove

Njoftime pune gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane