Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha

Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 47 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet stomatologe

Ad

Klinike Dentare Fier

-
Fier, Shqipëri
Klinika dentare ne qytetin e fierit kerkon te punesoj nje stomatologe. te interesuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit: +355697820776

Ofrohet vend pune si instruktore ose instruktor kercimi

Ad

Fitness Fier

-
Fier, Shqipëri
Ofrohet vend pune si instruktore kercimi (zumba)dhe pa eksperience mjafton te kete aftesi ne memorizimin e levizjeve dhe deshire per te punuar.kursi zhvillohet vetem ne ambjent me femra.per me shume info me kontaktoni 06...

Ekzekutiv shitjesh për zonën e patosit - e re

Përshkrimi përgjegjësia e këtij pozicioni është arritja e objektivave të caktuara lidhur me vëllimin e shitjeve, nivelin e stokut, vizitat tek konsumatorët dhe aktivizimet në përputhje me udhëzimet dhe politikat e kompanisë. detyrat viziton çdo pikë shitje në zonën e tij sipas programit ditor. sigurohet që produkti është i pozicionuar në ...

Fier, ofroj vend pune ekzekutiv shitjesh për zonën e patosit - e re

HR Cocacola

-
Fier, Shqipëri
Coca-cola bottling shqipëria sh.p.k (ccbs) është kompani leader në tregun shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka më të njohura ndërkombëtare. tek ccbs, ne jemi të bindur për rritjen e biznesit tonë, për kontributin në komunitetet lokale dhe në zhvillimin e burimeve njerëzore me anë të aftësive të forta organizative dhe me njer...

Fier, ofroj vend pune kamariere restoranti - e re

Shahin55

-
Fier, Shqipëri
Kerkohet kamarier-e restoranti me eksperience pune, lokali hapet kte muaj ne fier ....tel-068 5555 015 cel. : 0685555015

Fier, ofroj vend pune punonjese - e re

EXPRESSMARKET

-
Fier, Shqipëri
Express market kerkon punonjese. te interesuarat te dergojne cv ne email-in expressmarket19@yahoo.com cel. : 0675943015 + apliko

Fier, ofroj vend pune - e re

SH.S&E

-
Fier, Shqipëri
•kerkohet teknik per kompani qe operon ne tregun e kafes per bar,restorante. ofrohet vend pune ne fier ne nje kompani kafe qe operon ne treg prej 20 vitesh ,kerkohet nje teknik qe te mirembaje ekspreset e kafes dhe makinerive te tjera. kompania ofron : 1.page baze e kenaqshme 2.kushte te mira pune 3. makine ne dispozicion kerkohet me eksp...

Fier, ofroj vend pune shofer - e re

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë mbrostar ura , km 4 autostrada fier - lushnje, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele diellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperiencë pune sipas kër...

Koordinator/e magazine dhe logjistike filiali fier - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në shqipëri, për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall pozicionin vakant; koordinator/e filiali fier pozicioni vakant: koordinator/e filiali fier departamenti: logjistika vendodhja: fier përmbledhje e pozicionit : koordinatori i...

Otp bank kerkon te punesoje crm junior, dega fier - e re

Fier, Shqipëri
Objektivat kyçe të realizojë objektivat dhe targetat e parashikuara nga banka. objektivat e riskut operacional · të kujdeset që çdo transaksion i regjistruar dhe çdo produkt i shitur nga crm duhet të jetë në përputhje me procedurat e bankës të cilat normojnë veprimtarinë e saj. përgjegjësitë kyc dhe aml · është përgjegjës për cilësinë e t...

Fier, ofroj vend pune crm junior, dega fier - e re

OTP BANK ALBANIA

-
Fier, Shqipëri
Pozicioni: crm junior, dega fier objektivat kyçe të realizojë objektivat dhe targetat e parashikuara nga banka. objektivat e riskut operacional të kujdeset që çdo transaksion i regjistruar dhe çdo produkt i shitur nga crm duhet të jetë në përputhje me procedurat e bankës të cilat normojnë veprimtarinë e saj. përgjegjësitë kyc dhe aml ësht...

Fier, kerkohet kamariere restoranti - e re

Shahin55

-
Fier, Shqipëri
Kerkohet kamariere restoranti ne nje restorant te ri qe hapet kte muaj ne fier . paga shume e kenaqeshme te interesuarit te kontaktojne : 068 5555 015

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune fier

Njoftime pune fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane