Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 221 rezultate (Këshilla për kërkim)

Hotel adriatik kamarier - e re

Durrës, Shqipëri
Detyrat: - te njohe shume mire menune e guzhines dhe te barit. - te sigurohet qe ka kuptuar mjaft mire porosine e klientit. - t’i sugjeroje klientit specialitetin e dites ose te lokalit. - t’i sherbeje sa me me kulture klientit. - te beje maksimumin qe porosia t’i shkoje sa me shpejt klientit. - te plotesoje kerkesat e vecanta te klientit...

Hotel adriatik kekron te punesoje shefe finance - e re

Durrës, Shqipëri
Pershkrimi menaxhon, kontrollon dhe mbikqyr departamentin e finances; koordinon pergatitjen e pasqyrave financiare & raporteve financiare; zbaton rigorozisht procedurat e finances & kontabilitetit ; kontrollon miratimin dhe perpunimin e te ardhurave & shpenzimeve, mirembajtjen e llogarive; kontrollon pergatitjen e listes se pagave dhe pag...

Durres kerkohet inxhinier mekanik junior per nje kompani italiane, paga 600 euro, kusht: te dije ita - e re

Durrës, Shqipëri
Durres kerkohet inxhinier mekanik junior per nje kompani italiane, paga 600 euro, kusht: te dije italisht ose anglisht kriteret: ✔️te kete njohuri bazike ne kete fushe ✔️te jete me etike sjelljeje ✔️kusht: te dije anglisht ose italisht ofrohet: ✔️orari i plote ✔️paga 600 euro ✔️kushte te mira pune 📍vendodhja: durres

Hotel adriatik kerkon kamarier - e re

Durrës, Shqipëri
Detyrat: - te njohe shume mire menune e kuzhines dhe te barit. - te sigurohet qe ka kuptuar mjaft mire porosine e klientit. - t’i sugjeroje klientit specialitetin e dites ose te lokalit. - t’i sherbeje sa me me kulture klientit. - te beje maksimumin qe porosia t’i shkoje sa me shpejt klientit. - te plotesoje kerkesat e vecanta te klientit...

Durres,mon chéri ne bulevard kërkon te punësoje sanitare - e re

Wall

-
Durrës, Shqipëri
Të punosh në mon cheri është si të punosh me miqtë e tu.ne besojmë në komunikimin e mirë dhe nxisim informimin e njëri-tjetrit dhe klimën harmonike në vendin e punës. ne synojmë që të ndërtojmë një skuadër të qendrueshme,mbeshtetur ne skemen “mon cheri te rritjes ne karriere”, me lojtarë që e vlerësojnë punën dhe duan të bashkëpunojnë me ...

Ofrohet vend pune punonjes sherbimi/grup i gatshem & operator salle . pozicioni i punes ofrohet - e re

Durrës, Shqipëri
Kriteret e domosdoshme per aplikim jane: 1.mosha e preferuar 20-35 vjec. 2.te kete vendbanimin ne durres 3.te kete etike ne komunikim 4.te kete mbaruar shkollen e mesme 5.te kete patenten b cel. : + afati i fundit i aplikimit: 30/11/2023 11:15

Durres, ofroj vend pune kimist/e - e re

Dekoll Kompani

-
Durrës, Shqipëri
"dekoll" sh.p.k është një kompani lider në tregun rajonal që ofron zgjidhje inovative në prodhimin e materialeve të ndërtimit. gama e produkteve tona në treg përfshin: koll, grafiato, fino, sistem hidroizolimi dhe termoizolimi, bojërat pintocolor dhe produktin e polisterolit termax. me zgjerimin e veprimtarise tregetare, "dekoll" kerkon t...

Ofrohet vend pune punonjes sherbimi/grup i gatshem & operator salle . pozicioni i punes ofrohet ne qytetin e durresit. - e re

Major Security Durres

-
Durrës, Shqipëri
Ofrohet vend pune punonjes sherbimi/grup i gatshem & operator salle . pozicioni i punes ofrohet ne qytetin e durresit. kriteret e domosdoshme për aplikim janë: 1.mosha e preferuar 20-35 vjec. 2.të ketë vendbanimin ne durres 3.të ketë etikë në komunikim 4.te ketë mbaruar shkollen e mesme 5.te ketë patenten b cel. : +355688010101 cel. : 068...

Durres, ofrohet vend pune menaxher shitjesh ne durres - e re

Abissnet sh.a.

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi abissnet është kompani që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit duke ofruar sherbimet internet, telefoni, tv, hosting, domain, etj. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: menaxher shitjesh ne durres detyrat prezanton dhe shet produktet dhe sherbimet e kompanise tek klien...

Restorant-piceri ne durres (vollga), kerkon: - picajol - ndihmes picajol - ndihmes kamarier/e. pagat 40.000-80.000 leke - e re

Almarstaff

-
Durrës, Shqipëri
Restorant-piceri ne durres (vollga), kerkon: - picajol orari 10:00-18:00 dhe 16:00-01:00 puna me turne paga 80.000 leke plus sigurime - ndihmes picajol orari 10:00-18:00 dhe 16:00-01:00 puna me turne paga 50.000-60.000 leke plus sigurime *piceria eshte me furre druri - ndihmes kamarier/e orari 08:00-16:00 paga 40.000 leke plus sigurime *t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune durres

Njoftime pune durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane