Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:top seven (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

top seven

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent udhetimesh me/pa eksperience

top seven

-
Tiranë, Shqipëri
"top seven " ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: agjent udhetimesh me/pa eksperience ( f/m) kerkesat kryesore: -te kete perfunduar studimet universitare: - te jete e disponueshme per te punuar full time - te zoteroje gjuhen angleze aftesi te mira komunikuese te gjitha te interesuarit te na dergojne cv-te e tyr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - top seven

Top seven dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane