Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:ep & partners consultancy sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(20)
Lloji
  • Pa përcaktuar(20)

ep & partners consultancy sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune sales representative - albania & kosovo - e re

Eppc albania, on behalf of its client, an international manufacturer of power tools, is currently recruiting a sales representative for albania and kosovo. essential responsibilities: visiting end users and presenting tools and accessories of the company; analyzing the process of purchasing of end users and identifying key persons in purc...

Tirane, ofrohet vend pune sales representative - albania & kosovo - e re

Eppc albania, on behalf of its client, an international manufacturer of power tools, is currently recruiting a sales representative for albania and kosovo. essential responsibilities: visiting end users and presenting tools and accessories of the company; analyzing the process of purchasing of end users and identifying key persons in purc...

Tirane, ofrohet vend pune përfaqësues shitjesh

Eppc albania kërkon një përfaqësues shitjesh në zonën e tiranës për klientin e saj, i cili është kompani lider në botë, në prodhimin e materialeve të ndërtimit. përgjegjësitë kryesore: monitoron tregun, nevojat e klientëve dhe ofertat e konkurrentëve; kryen aktivitete shitjeje; bën propozime për modifikimin e politikave të çmimeve dhe pol...

Tirane, ofrohet vend pune përfaqësues shitjesh

Eppc albania kërkon një përfaqësues shitjesh në zonën e tiranës për klientin e saj, i cili është kompani lider në botë, në prodhimin e materialeve të ndërtimit. përgjegjësitë kryesore: monitoron tregun, nevojat e klientëve dhe ofertat e konkurrentëve; kryen aktivitete shitjeje; bën propozime për modifikimin e politikave të çmimeve dhe pol...

Tirane, ofrohet vend pune receptionist (1 year fixed term contract

Eppc albania on behalf of its client,shell upstream albania , is currently recruiting areceptionist (maternity leave replacement) . as a receptionist, you will be our company's first point of contact. duties include offering administrative support across the organization. you will welcome guests and greet people who visit the business. yo...

Tirane, ofroj vend pune facilities manager (1 year fixed term contract)

E ppc albania on behalf of its client,shell upstream albania, is currently recruiting a facilities manager (maternity leave replacement). the facilities manager role involves the planning, supervision and implementation of general maintenance services and repairs of facilities, managing office building and access controls as well interfac...

Tirane, ofrohet vend pune receptionist (1 year fixed term contract)

Eppc albania on behalf of its client, shell upstream albania , is currently recruiting a receptionist (maternity leave replacement) . as a receptionist, you will be our company's first point of contact. duties include offering administrative support across the organization. you will welcome guests and greet people who visit the business. ...

Tirane, ofroj vend pune facilities manager (1 year fixed term contract)

E ppc albania on behalf of its client, shell upstream albania, is currently recruiting a facilities manager (maternity leave replacement). the facilities manager role involves the planning, supervision and implementation of general maintenance services and repairs of facilities, managing office building and access controls as well interfa...

Tirane, ofroj vend pune visual merchandiser - (fashion retail)

Eppc albania kërkon një visual merchandiser për klientin e saj, një ndër kompanitë më të njohura të retail-it, i cili operon eksluzivisht me disa prej brand-ve më të njohura ndërkombëtare në industrinë e modës, në vend dhe rajon. përgjegjësitë kryesore: · planifikon, organizon dhe implementon identitetin vizual të dyqanit; · kombinon dhe ...

Tirane, ofroj vend pune visual merchandiser - (fashion retail)

Eppc albania kërkon një visual merchandiser për klientin e saj, një ndër kompanitë më të njohura të retail-it, i cili operon eksluzivisht me disa prej brand-ve më të njohura ndërkombëtare në industrinë e modës, në vend dhe rajon. përgjegjësitë kryesore: · planifikon, organizon dhe implementon identitetin vizual të dyqanit; · kombinon dhe ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ep partners consultancy sh p k

Ep partners consultancy sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane