Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:WINPHARMA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

WINPHARMA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist - e re

WINPHARMA

-
Tiranë, Shqipëri
Winpharma sh.p.k eshte e interesuar te punesoje nje ekonomist/e. detyrat dhe pergjegjesite: regjistrim i faturave brenda dhe me jashte shtetit si edhe kontabilizimi i saktë i tyre, te regjistroj faturat e shitjes, blerjes nepermjet sistemit te fiskalizimit te pasqyruara ne programin financiar. te behet regjistrimi i importeve mbajtja e re...

Perfaqesues mjekesor - e re

WINPHARMA

-
Tiranë, Shqipëri
Winpharma shpk eshte e interesuar te punesoje: perfaqesues mjekesor profili i punes: perfaqesuesi mjekesor ka si detyre te promovoje produkte mjekesore tek mjeket dhe farmacite; te zhvilloje dhe mbaje marredhenie te ngushta me ta; te siguroje nje mbulim total te zones per te cilen do te jete pergjegjes; te raportoje ne menyre periodike mb...

Tirane, ofrohet vend pune perfaqesues mjekesor - e re

WINPHARMA

-
Tiranë, Shqipëri
Winpharma shpk eshte e interesuar te punesoje: perfaqesues mjekesor profili i punes: perfaqesuesi mjekesor ka si detyre te promovoje produkte mjekesore tek mjeket dhe farmacite; te zhvilloje dhe mbaje marredhenie te ngushta me ta; te siguroje nje mbulim total te zones per te cilen do te jete pergjegjes; te raportoje ne menyre periodike mb...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - winpharma

Winpharma dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane