Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Vodafone Albania Sh.A. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(12)
Lloji
  • Pa përcaktuar(12)

Vodafone Albania Sh.A.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pogradec, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Pogradec, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Kavaje, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Kavajë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Tirane, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Business advisor tirane role purpose : focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to t...

Korce, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Korçë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Lushnje, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Lushnjë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Sarande, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Sarandë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Kavaje, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Kavajë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Sarande, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Sarandë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Lushnje, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Lushnjë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Korce, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Korçë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vodafone albania sh a

Vodafone albania sh a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane