Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Vista Hotel Boutique (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Vista Hotel Boutique

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune

Vista Hotel Boutique

-
Tiranë, Shqipëri
Vista hotel boutique kerkon te punesoje nje recepsioniste me eksperience ne kete fushe, e cila te dije gjuhen italiane dhe angleze si edhe te perdori shume mire kompjuterin (paketen office, booking,airbnb etj). paga e kenaqshme. te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen : vistahotelboutique@gmail.com + apliko

Kerkohet recepsioniste

Vista Hotel Boutique

-
Tiranë, Shqipëri
Vista hotel boutique kerkon te punesoj recepsioniste me kohe te plote 8-orarshe. kandidati duhet te plotesoj kriteret e meposhtme: -minimalisht 1 vit pervoje pune si recepsioniste; -aftesi shume te mira komunikimi; -njohuri shume te mira te gjuhes angleze; -te dije te perdore shume mire kompjuterin, booking, dhe paketen microsoft office...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vista hotel boutique

Vista hotel boutique dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane