Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Teleperformance Albania (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Teleperformance Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marketing specialist - e re

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Teleperformance albania worldwide leader in the costumer services, positioned even in albania is looking for: marketing specialist are you a marketing specialist with a passion for marketing and looking for a new challenge and an exciting opportunity to advance your knowledge, skills and career in a great working environment? if you are a...

Virtual desktop infrastructure (vdi) engineer - e re

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Teleperformance group is looking for: virtual desktop infrastructure (vdi) engineer about the opportunity we are seeking a highly motivated and qualified individual to join our vdi team and support elements of teleperformance’s work at home server and workstation environment in multiple datacenters both domestically and internationally. t...

Virtual desktop infrastructure (vdi) architect - e re

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Teleperformance group is looking for: virtual desktop infrastructure (vdi) architect about the opportunity we are seeking a highly motivated and qualified individual to join our vdi team and support all elements of teleperformance’s work at home server and workstation environment in multiple datacenters both domestically and international...

Virtual desktop infrastructure (vdi) engineer - e re

Teleperformance group is looking for: virtual desktop infrastructure (vdi) engineer about the opportunity we are seeking a highly motivated and qualified individual to join our vdi team and support elements of teleperformance’s work at home server and workstation environment in multiple datacenters both domestically and internationally. t...

Virtual desktop infrastructure (vdi) architect - e re

Teleperformance group is looking for: virtual desktop infrastructure (vdi) architect about the opportunity we are seeking a highly motivated and qualified individual to join our vdi team and support all elements of teleperformance’s work at home server and workstation environment in multiple datacenters both domestically and international...

5 help desk (sede tirana e durazzo)

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Teleperformance albania leader mondiale nei servizi di contact center, presente anche in albania cerca: 5 help desk (sede tirana e durazzo) : ruolo e responsabilità: installazione e supporto manutenzione stampanti, fax, apparati wireless, sistemi di audio e videoconferenza; assistenza tecnica on site su postazioni operatori; supervisori, ...

1st & 2nd level helpdesk support

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Teleperformance group is looking for: 1st & 2nd level helpdesk support purpose of position: assumes overall responsibility for the technical implementation, maintenance, tuning, and administration of it technologies such as the management of devices and users. unix based administration, management and tuning of apple computers and devices...

Helpdesk support

Teleperformance group is looking for: 1st & 2nd level helpdesk support purpose of position: assumes overall responsibility for the technical implementation, maintenance, tuning, and administration of it technologies such as the management of devices and users. unix based administration, management and tuning of apple computers and dev...

Marketing recruitment specialist

Teleperformance albania worldwide leader in the costumer services, positioned even in albania is looking for: marketing recruitment specialist a marketing recruitment specialist is a human resources professional who develops company's employer branding and recruitment marketing strategies by bringing modern marketing methods and tactics t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - teleperformance albania

Teleperformance albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane