Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara muajin e fundit (Fshij)Kompanitë:Techno-Machinery (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Techno-Machinery

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ndihmes ekonomist

Techno-Machinery

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi kompania techno-machinery shpk kerkon te punesoje: ndihmes ekonomist / arketar/e. kandidati duhet te plotesoje kriteret si ne vijim: të jetë i besueshem dhe te ruaje konfidencialitetin e kompanise. njohuri te sistemit bilanc ose programe te tjera financiare. te dije te punoje ne grup. aftësi të mira organizative. te kete mbarua...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - techno machinery

Techno machinery dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane